Joomla 3.0-ról frissítés 3.2.2-re fehér képernyö hiba

Több
10 éve 1 hónapja #4377 Írta: viktorgaspar
Joomla 3.0-ról frissítés 3.2.2-re fehér képernyö hiba téma létrehozva viktorgaspar által
Sziasztok!

Frissítettem a Joomla-t 3.2.2-re, fehér képernyöt dobott. Utánajártam, ezt , ezt és ezt a megoldást találtam. Ezek szinte teljesen megegyeznek, viszont az én problémám az, hogy ugyan tudok mozogni az admin felületen, de a videókban nekik van javítás gomb a bövítménykezelö/adatbázis menüpont alatt. Nekem nincs semmi ilyen, csak egy hibaüzenet, ami a következö: SQL=SHOW COLUMNS IN `o8z32_content_types` WHERE field = 'content_history_options' (Alatta csak egy "vissza a vezérlöpulthoz" gomb)

Hogyan lehetne megoldani a hibát?

Köszönettel: egy kezdö Joomlás

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 1 hónapja #4378 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla 3.0-ról frissítés 3.2.2-re fehér képernyö hiba
Itt van egy szál amely evvel foglalkozik, egyenlőre még nem értem végig vele.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: viktorgaspar

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 1 hónapja #4379 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla 3.0-ról frissítés 3.2.2-re fehér képernyö hiba
Délután közben én is belefutottam egy frissítés folyamán egy ilyen jellegű problémába. Én úgy oldottam meg, hogy kisebb léptekben frissítettem fel, és így működött: 2.5.18 -> 3.0.1 -> 3.1.0 -> 3.1.5 -> 3.2.2

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 1 hónapja #4380 Írta: viktorgaspar
viktorgaspar válaszolt a következő témában: Joomla 3.0-ról frissítés 3.2.2-re fehér képernyö hiba
Köszi az elsö linket, én végigolvastam, de nekem egyik megoldásuk sem jött be. De legalább annyit sikerült megtudni, hogy a postinstall-al van mindig a baj.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 1 hónapja #4385 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla 3.0-ról frissítés 3.2.2-re fehér képernyö hiba
Egy biztonsági másolatot Wampserver-en próbáld meg úgy frissíteni, ahogy egyel feljebb leírtam.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!