Frissítés után Undefined property: PlgSystemJSNTPLFramework::$app hiba

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #3913 Írta: Timer
Sziasztok!

3.2.1 változatra frissítettem az oldalt, majd nem jött be több a front end felület, HTTP500-as hiba mellett. Az admin részbe be tudtam jelentkezni, és ott látszólag minden működött, lefrissítettem a komponenseket is, de továbbra sem változott a helyzet. Végső elkeseredésemben bekapcsoltam a hibakeresését, illetve kikapcsoltam a gyorsítótárazást, amely következtében telejsen szétesett a rendszer, most már sem a frontend, sem a backend nem jön be. Az admin felület a böngésző szerint már nem létező helyre mutat, a front enden pedig az alábbi sorok látszódnak:

Notice: Undefined property: PlgSystemJSNTPLFramework::$app in /home/ravaifonat/domains/ravaifonat.hu/public_html/libraries/cms/plugin/plugin.php on line 102

Fatal error: Call to protected method JApplicationSite::route() from context 'PlgSystemJSNTPLFramework' in /home/ravaifonat/domains/ravaifonat.hu/public_html/plugins/system/jsntplframework/jsntplframework.php on line 112

Backupom sajnos csak Akeebaa van, de miután nem jön be a backend, ezzel nem megyek sokra. A jó fej szolgáltató 4000 nettóért állítaná vissza a rendszert (fiberhost, csókolom, viszek mindent tőletek ezután) így elég nagy kakiban vagyok. Tudnátok segíteni, egy ismerősömé az oldal, így most joggal húzza a szemöldökét.

A JSN framework firssítésével egy másik odlalon megoldottam az alap problémát, de az administrator felületen keresztül kellene telepítenem egy frissített extension-t, ami ugyebár jelenleg nem elérhető. Ötlet??!

Előre is köszönöm!
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Timer által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #3916 Írta: Balázs
1. Miről frissítettél 3.2.1-re?
2. Milyen módszerrel frissítettél? (automatikus, kézi módszer)
3. A frissítés hiba nélkül lefutott?

Ha nem éred el az adminisztrátori felületet, akkor sincs gond, mivel a biztonsági másolatok elérhetőek FTP-ről is a következő helyről: \..\administrator\components\com_akeeba\backup\

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #3917 Írta: Timer
A rendszer beépített frissítőjét használtam, rendben lefutott minden, hiba nélkül. Miután nem ment a rendszer, FTP-n is felülírtam a fájlokat.A gond most inkább mrá az admin felület elérhetetlensége, mert időközben rájöttem, kezdetben miért olt HTTP500-as hiba. Olyankor mit lehet tenni, amikro az admin felületre azt írja a böngésző, hog nem elérhető?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #3918 Írta: Timer
Az Akeeba backup-ot letöltöttem a gépemre is, és FTP-n is látom, de hogyan tudom behívni a restore lehetőséget? Nem csináltam még ilyet soha, elnézést kérek a lámaságért.

"/administrator/ címen található weboldal ideiglenesen leállt, vagy véglegesen áthelyezték egy új címre."

Jelenleg ennyit találok az admin felület helyén.
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Timer által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #3919 Írta: Balázs
Én azt javaslom, hogy tegyél fel a saját gépre egy Wampservert, majd telepítsd oda a biztonsági másolatodat és ott frissítsd/teszteld és ha minden oké, akkor törölj mindent a fizetős szerveren és tedd fel a saját gépeden készített biztonsági másolatot. Az evvel kapcsolatos összes tudnivaló a Kézikönyv menüpont alatt megtalálható.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #3924 Írta: Timer
Köszönöm!

AZ AKeebaa Kickstart sajnos nem látja a biztonsági mentésemet... kezdem feladni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!