Joomla! 3.2-re való frissítés után a 'parentNode' értéke NULL, vagy nem objektum hiba jelenik meg.

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #3639 Írta: wounton
Üdv.

Joomla 3.2.0 alatt az IE az alábbi hibát dobja ki: 'parentNode' értéke NULL, vagy nem objektum (Sor:99, Karakter:93).
Beez3 a default template ha ez fontos. Ha kikapcsolom a fenti fájl betöltését egy bővítménnyel, akkor már a 'Browser' nincs definiálva hibát kapom (gondolom mert ez a mootools-ban van).
Valami ötlet hogy hogy tudnám hibamentessé tenni az oldalt?
Code:
Üzenet: 'parentNode' értéke NULL, vagy nem objektum. Sor: 99 Karakter: 93 Kód: 0 URI: http://.../media/system/js/mootools-core.js Üzenet: Az objektum nem támogatja ezt a tulajdonságot vagy metódust. Sor: 175 Karakter: 216 Kód: 0 URI: http://.../media/system/js/mootools-core.js
Utolsó szerkesztés: 10 éve 3 hónapja wounton által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3640 Írta: Balázs
Mikor jelentkezett a probléma? Egy tiszta Joomla! telepítés után?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja - 10 éve 3 hónapja #3641 Írta: wounton
Nem, egy 2.5-ös verziót frissítettem egy migráló komponenssel 3.2.0-ra. Érdekes, mert nálam pl. hiába van hibaüzenet bal alul IE-ben, az érintett formon a lapozó működik (Form Maker), viszont a kollégáimnál többségénél ugyanezen böngészővel nem.
Utolsó szerkesztés: 10 éve 3 hónapja wounton által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3642 Írta: Balázs
Joomla! 3.2 felett már az alapértelmezett JS könyvtár a jQuery. Véleményem szerint, olyan régebbi (nem frissített) bővítmények esetén, amelyek a Joomla! Mootools könyvtárát használták, problémát okozhat ez a váltás. Bár futni futhatnak Joomla! 3.2 alatt, de nem kompatibilisek vele 100%-san.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 3 hónapja #3643 Írta: wounton
Értem. Közben visszaraktam a 2.5-ös verziót és rájöttünk hogy az IE kompatibilitási nézete akinél be volt kapcsolva, annál nem működött.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!