Joomla! 3.1.5-ről Joomla! 3.2.0-ra való frissítéskor hiányzik a tartalom verziókövetés és a címkézés

Több
10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #3517 Írta: boy
vagy csak nem találom?
RedMigrator komponenssel migráltam egy 1.5-ös oldalt. Mivel először találkoztam a 3.1.5-tel beleugrottam a mélyvízbe, és nem az újdonságokkal foglalkoztam, hanem a feladattal. Amúgy ez a regMigrator nagyon jó, ajánlom mindenkinek.
Migrálás után a 3.1.5-ben megvoltak a cimkék a cikkeknél. Közben megjött a 3.2-es verzió, és frissítettem az oldalt, mivel még localhoston készül, nem kockáztattam. Most, hogy a migrálás befejeződött, és nagyjából összeállt minden, gondoltam foglalkozom kicsit az újdonságokkal. Sajnos az egyik legjobban várt, a tartalom verziókövetés nálam nincs. Esetleg bekapcsolható, vagy hol keressem? A cimkék pedig, amik a 3.1.5-ben a helyükön voltak, most sehol nem láthatóak. Esetleg az is bekapcsolható?

-gf-
Utolsó szerkesztés: 10 éve 5 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #3518 Írta: Balázs
A címkék a szerkesztőtől jobbra található. Ha jól emlékszem a Tartalom -> Cikk-kezelő -> Beállítások -> Szerkesztési elrendezés -> Előzmények mentése opciónál tudod bekapcsolni a tartalom verziókövetést.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 10 éve 5 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #3522 Írta: boy
Köszönöm, így meg is jelent a gomb, de rákattintva:



Ezt hogy lehetne megoldani?

És akkor még maradtak a cimkék. A komponensek között ott van a 'com_tags'...

-gf-
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 10 éve 5 hónapja boy által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 5 hónapja #3523 Írta: Balázs
Valószínűsíthetően nem futott le hiba nélkül a frissítés. A frissítési csomagot célszerű lenne még egyszer lefuttatni.
Ezeket kellene látnod:






Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #3527 Írta: boy
Kézi update-et csináltam, mint régen, de semmi nem változott. Hibaüzenet ugyanaz, 'A komponens nem található'. A 'com_contenthistory' komponens ott van a helyén.
A hócipő...

A "cimke" megvan. Kicsit fura, hogy nem a cikknél lehet felvenni, így kicsit bonyolult elérni. A használata sem egyértelmű...

-gf-
Utolsó szerkesztés: 10 éve 5 hónapja boy által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 5 hónapja #3528 Írta: freepetya
A bővítménykezelőben nézd meg a felfedezés, és az adatbázis javítása pontokat.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: boy

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!