Joomla! 3.0.2-ről Joomla! 3.1.5-re történő frissítése után hibásan jelenítődnek meg az adminisztrációs gombok

Több
10 éve 5 hónapja #3260 Írta: akalman
Sziasztok!
Nálam 3.0.2-ről 3.1.5-re frissítés után is megvan a hiba IE alól és FF alól nézve is. Van azóta erre valami gyógyír?
Nem is zavarna, hogy nem vagyok teljesen "naprakész", inkább az, hogy a jdownloads csak a legfrissebb j! verzióval működik (legalábbis nálam).
Előre is köszönöm!


Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 5 hónapja #3261 Írta: Balázs
Azt javaslom, hogy a ürítsd a Joomla!-ban és a böngésződben a gyorsítótárat, majd töltsd újra az adminisztrátori oldalt.
Egyébként a frissítés hiba nélkül futott le?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: akalman

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 5 hónapja #3323 Írta: akalman
Nem, a frissítés hibával futott le, ekkor visszaraktam a teljes könyvtárszerkezetet a mentésből, majd újrafrissítettem, természetesen a gyorsítótárat ürítettem (újraindítottam a FF-t, ilyenkor töröl mindent), de a hiba megmaradt.
Ezután kínomban rámásoltam a teljes 3.1.5-öt a saját oldalamra és jó lett minden - valószínűleg ott lehet a hiba, hogy quickstartos template-t használok. Remélem a következő frissítés nem ilyen lesz :)
Egyébként az normális, hogy nincsenek ikonok az admin menüben?
Köszi a választ!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 5 hónapja #3325 Írta: Balázs
Ha hibátlanul frissül, akkor nem szabadna semmilyen általad leírt hibát produkálni. Ilyenkor egyébként segíteni szokott, a frissítés újra lefuttatása, vagy kézileg történő újramásolás, persze megfelelő biztonsági mentés birtokában.

Ha, 2.5-ben lévő ikonokra gondolsz, akkor igen, azok kikerültek a Joomla! 3 adminisztrációjából.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!