Editor hiba 2.5.8-ról 2.5.9-re frissítés után

Több
11 éve 2 hónapja #1809 Írta: Isodius
Editor hiba 2.5.8-ról 2.5.9-re frissítés után téma létrehozva Isodius által
Sziasztok!

Frissítettem az oldalam 2.5.8-ról 2.5.9-re, de míg localhost-on minden rendben volt, addig élesben az admin oldalon problémák adódtak. Bármit megnyitok, amiben szövegszerkesztő van, a következő hibát kapom:

Call to undefined method stdClass::onDisplay() in /home/szellemi/public_html/muszeion.hu/libraries/joomla/html/editor.php on line 459

A különböző fórumokon ajánlott hibajavítási módszerek nálam nem hoztak eredményt. Nem segített sem az editor váltás, sem az editorok letiltása. A felhasználói oldalon egyébként működik a szövegszerkesztő rendesen, csak az admin oldalon jelentkezik ez a hiba. (Érdekes módon, a másik weboldalamon hiba nélkül lefutott a frissítés.)

Van ötletetek, hogy ezt mi okozhatja?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 2 hónapja #1812 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Editor hiba 2.5.8-ról 2.5.9-re frissítés után
Cseréld ki az adott fájt egy tiszta csomagból.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 2 hónapja #1813 Írta: Isodius
Isodius válaszolt a következő témában: Editor hiba 2.5.8-ról 2.5.9-re frissítés után
Sajnos ez nem segített, ugyanaz a probléma.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 2 hónapja #1814 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Editor hiba 2.5.8-ról 2.5.9-re frissítés után
1. Egy teljes 2.5.9 csomagból írtad felül?
2. Csak a Tiny nem megy?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 2 hónapja #1815 Írta: Isodius
Isodius válaszolt a következő témában: Editor hiba 2.5.8-ról 2.5.9-re frissítés után
Igen, letöltöttem a "Full" csomagot, és abból azt a bizonyos editor.php fájlt másoltam fel a szerverre.

Általában JCE-t használok, de más szerkesztővel sem megy, még a szerkesztő nélküli állapotnál is jelentkezik ez a hiba, sőt, próbáltam úgy is, hogy letiltottam a szerkesztőket, de úgy sem lett jó.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 2 hónapja #1816 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Editor hiba 2.5.8-ról 2.5.9-re frissítés után
Próbáld meg azt, hogy letöltöd a 2.5.9-es frissítő csomagot és telepíted a bővítménykezelőben.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!