Tiltott fopen és JFolder::create: Végtelen ciklus észlelhető hiba

Több
11 éve 2 hónapja - 11 éve 2 hónapja #1636 Írta: boy
Az egyik szerveren "Az allow_url_fopen PHP-beállítás letiltott." ezért nem tudok komponenst ill. magát a joomlát sem frissíteni.

Mikor a bővítménykezelőben akartam frissíteni a komponenst az új verzió feltelepítésével, ill. új plugin/modul/komponens telepítésekor ezt a hibaüzenetet kapom:

JFolder::create: Végtelen ciklus észlelhető
Figyelmeztetés: Nem sikerült áthelyezni a fájlt!



Szerintem szerverbeállítással függhet össze, mert 1 helyen tapasztalható. Tudtok segíteni, mi lehet ez a beállítás? Hogy ne hajtson el a rendszergazda.

-gf-
Utolsó szerkesztés: 11 éve 2 hónapja boy által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 2 hónapja #1637 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Tiltott fopen és JFolder::create: Végtelen ciklus észlelhető hiba
1. Joomla adminisztrátori felület -> Webhely -> Rendszer-információ -> Könyvtárengedélyek itt minden írható?
2. Joomla adminisztrátori felület -> Bővítmények -> Bővítménykezelő -> Figyelmeztetések itt milyen problémakat ír, ha ír?
3. A fopen-t mindenképpen engedélyeztetni kell a frissítéshez. A rendszergazda mondja úgy is lehetőségeket.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: boy

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 2 hónapja #1639 Írta: boy
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet. Egyébként a baj ott volt, hogy a teszt oldalt, amit a másik topikkból ismersz, áttettem a végleges helyre, de nem javítottam át a configban a logs, és temp útvonalait, amik így egy másik site-ra mutattak. Ez a Rendszer-információ -> Könyvtárengedélyek-ből kiindulva derült ki. Szóval már nem tudom hanyadik piros pont a tiéd. :) Köszönöm.

-gf-

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 11 hónapja #2127 Írta: peter
peter válaszolt a következő témában: JFolder::create: Path not in open_basedir paths
Sziasztok!

Hasonló a problémám!

Nekem ezt írja ki bővítmények telepítésekor, ami miatt nem tudok telepíteni!

"JFolder::create: Path not in open_basedir paths
Warning: Failed to move file!"

Ilyenkor mi a hiba?
Elírtam valami útvonalat?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 11 hónapja #2128 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: JFolder::create: Path not in open_basedir paths
A második hozzászólásomban a két első pontot ellenőrizd legelőször.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 11 hónapja #2132 Írta: peter
peter válaszolt a következő témában: JFolder::create: Path not in open_basedir paths
köszi Balázs!

kicsit már jobb a helyzet!

de egyszerűen nem jövök rá, hogy a tmp és a logs mappát hiába teszem írhatóvá nem okés valami!

lehet az útvonalat nem jól írom!

már próbáltam 999 féle elérési utat .... hogyan tudom meg a megfelelő elérési utat?

ezzel az oldallal annyit szenvedek :(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!