RokGallery - Képet hogyan tudok a galériához rendelni?

Több
7 éve 3 hónapja #10967 Írta: BlackHeart
RokGallery - Képet hogyan tudok a galériához rendelni? téma létrehozva BlackHeart által
Sziasztok!

Egy egyszerű galériát szerettem volna létrehozni. A templétem telepítőjében már benne volt a RokGallery. Ami végül is megtetszett. Viszont egy dologban elakadtam. Létre lehet hozz hozni modult ami megjeleníti a képet. Viszont a modulon belül ki kell választani egy galériát aminek a tartalmát megjeleníti.
Ez eddig jó is.
A komponens részében létre hoztam a galériát. feltöltöm a képeket. Viszont nem abba a galériába kerülnek a képek ahova én szeretném. És nem találom hogyan lehet áthelyezni, vagy egyáltalán abba a galériába felölteni. Tudnátok benne segíteni merre találok ilyen beállítást.

Segítséget előre is köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #10969 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: RokGallery - Képet hogyan tudok a galériához rendelni?
Én már nagyon régen használtam, de ha jól emlékszem valami olyasmi volt, hogy úgy tudsz "kategorizálni" ha azonos címkét adsz a képeknek,

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: BlackHeart

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 2 hónapja #11106 Írta: BlackHeart
BlackHeart válaszolt a következő témában: RokGallery - Képet hogyan tudok a galériához rendelni?
Köszi! A címkék voltak a megoldás. Köszi még egyszer!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!