Olyan képgalériára lenne szükségem amit a cikkbe illesztve, mondjuk lightbox funkcióval lehet végignézegetni

Több
7 éve 8 hónapja #10202 Írta: kisgal
Sziasztok!

Ismét nem látom a fától az erdőt. Olyan beépülő képgalériára lenne szükségem amit a cikkbe illesztve, mondjuk lightbox funkcióval lehet végignézegetni, de a cikkben csak a kiválaszott egy darab kép látszódjon és ha rákattintunk akkor lehessen végiglapozni a hozzá tartozó képeket.

Használtam korábban már ilyet, de most két napja nézelődöm és nem igazán találom.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 8 hónapja #10203 Írta: kisgal

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 8 hónapja #10204 Írta: Balázs

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 8 hónapja #10211 Írta: kisgal
Részben jó lenne ez a kombó is, de itt most a lényeg az lenne, hogy EGY darab kép jelenjen meg a cikkben és arra kattintva egy albumba lehessen lapozgatni a hozzá tartozó képeket. Lehet ez is tudja, de eddig nem sikerült rájönnöm. pl. ha tartozik egy cikkhez 45 darab kép, akkor NE jelenjen meg mind a 45 a szövegbe illesztve, hanem csak egy.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 8 hónapja #10212 Írta: Balázs
Például, ha egy kategóriát osztasz meg cikkben, akkor is csak egy kép jelenik meg, amely elnavigál az adott galériába.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 8 hónapja #10213 Írta: kisgal
Igen, igazad van ismét nem jól fejeztem ki magam. Kipróbáltam a phoca lehetőségeit és nagyon jók. viszont nekem ami kell azt ebben találtam meg:

extensions.joomla.org/extension/ppgallery

Itt meg lehet adni azt, hogy hány darab bélyegkép jelenjen meg a cikkben. Itt beállítom, hogy 1 és akkor csak az egy kép jelenik meg, ha rákattintasz akkor szépen végig tudod lapozgatni a mögötte levő mappában található képeket úgy, hogy közben a cikkről nem navigálsz el.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Trex

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!