Modul Csak Vendégeknek / Csak Regisztráltaknak

Több
11 éve 4 hónapja - 11 éve 4 hónapja #1337 Írta: Zotius
Modul Csak Vendégeknek / Csak Regisztráltaknak téma létrehozva Zotius által
Azt hiszem, hasonló kérdés már felmerült itt a fórumban. Problémám:
Adott egy köszöntő modul (pozíció: user1, ez a kiemelt cikkek feletti középső rész), amely az oldal első betöltésekor nyitólapként jelenik meg:



A felhasználó bejelentkezése után ezen a pozíción e modul helyett egy másiknak kellene megjelenni:



Létrehoztam egy "Vendég" szintet a felhasználó csoportoknál, létrehoztam egy "Vendég" hozzáférési szintet is a hozzáférési szintek között.
A vendégeknek szóló modul hozzáférési szintjét "Vendég"-re állítottam, a regisztrált, belépett felhasználóknak szóló másik modulhoz hozzárendeltem a "Regisztrált" hozzáférési szintet.

Reméltem, hogy jól csináltam mindent, de belépve az oldalra nem a várt eredményt kaptam, mert mindkét modul látszik, egymás alatt.



Ez így nagyon nem jó. Mi a helyes megoldás?
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 11 éve 4 hónapja Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1343 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Modul Csak Vendégeknek / Csak Regisztráltaknak
Két modul kell. Egyik csak Vendég, másikat pedig csak a Regisztrált felhasználók érhessék el.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja - 11 éve 4 hónapja #1345 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Modul Csak Vendégeknek / Csak Regisztráltaknak
Éppen így csináltam, nem mondtál újat... :) A két csoportnak külön-külön modulja van:

A vendégeknek szóló modul hozzáférési szintjét "Vendég"-re állítottam, a regisztrált, belépett felhasználóknak szóló másik modulhoz hozzárendeltem a "Regisztrált" hozzáférési szintet.




A csoportok és szintek pedig így néznek ki:
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 11 éve 4 hónapja Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1348 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Modul Csak Vendégeknek / Csak Regisztráltaknak
Dobj PÜ-ben egy accot, rálesek :D

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Zotius

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1352 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Modul Csak Vendégeknek / Csak Regisztráltaknak

Balázs írta: Dobj PÜ-ben egy accot, rálesek :D


Küldtem... ;)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
11 éve 4 hónapja #1356 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Modul Csak Vendégeknek / Csak Regisztráltaknak
Melyik az a csoport aminél nem jó, mert én most beléptem a felhasználói oldalon amit adtál és nem volt duplikáció.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!