Hali.
Olyan problémám van, hogy nem tudok belépni a weboldalra. Sima oldal, nem az admin felület. Super userrrel és alap regisztrált felhasználóval is próbálkoztam, minkét esetben ĂrvĂŠnytelen token hibát dob ki.
Ha üresen hagyom a mezőket, vagy csak a felhasználót írom be, akkor is a fenti hibát dobja.
UI: tárgytalan, már beenged, úgy látszik, megint türelmetlen voltam