Bejelentekezés után Ennek az erőforrásnak a megtekintése az Ön számára nem engedélyezett hibaüzenet

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #9016 Írta: Petrov12
Hali

A felhasználóimat eddig bejelentkezés után átirányítottam egy belső oldalamra, hogy letölthessenek.
Régen működött, csak most jelezték, hogy bejelntkezés után a főoldalon marad és a main fölött egy piros dobozos hibaüzenetet kapnak:
Code:
Hiba Ennek az erőforrásnak a megtekintése az Ön számára nem engedélyezett.


Hogy ha így bejelentkezés után megyek a feloldott menüpontra, ugyanugy gond nélkül müxik minden.
Tudtok valami hibáról a bejelentkezés terén a Joomlánál?

Mert a felhasználókat, és engem persze, zavar hogy egy ilyen üzenet fogad...



www.ostermelo.com
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Petrov12 által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #9017 Írta: Balázs
Valószínűleg van olyan modul, amelynek az elérése magasabb jogoultságot igényel és azért dobja ezt a hibát.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #9023 Írta: Petrov12
Bejelentkezés átirányítása a menü beállításokban:
../újság/őstermelő-gazdálkodók-lapja/letöltés
nincsenek modulok se ezen az oldalon...régen-valamikor működött...

ha üresen hagyom v. a főoldalra írányítom akkor is kiírja bejelentkezés után, de gond nélkül tud böngészni, letölteni.
De ez a Hiba kijelzés meghátráltatja a felhasználóimat....

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #9031 Írta: Balázs
Lehet beépülőmodul is, én evvel a hibával általában akkor találkoztam, amikor engedélyezve volt valamilyen bővítmény, de az eléréshez magasabb csoport volt beállítva, mint amellyel böngésztem.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #9034 Írta: Petrov12
Superuserként is ott az üzenet, szóval, valami nem oké...

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #9040 Írta: Balázs
Nem hinném, hogy összefüggne, mivel ha vendég csoporthoz rendelsz egy modult, akkor azt Super Userrel se fogod látni.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!