Sziasztok!
Van az intézményhálózatunkban egy régi 1.5-ös joomla oldal, amit még valamikor egy vállalkozó készített, aki lelépett. A jelenlegi töltőnek csak sima adminisztrátori jogosultsága van és a fejlesztések miatt szeretne szuperadminná válni. FTP és mysql hozzáférési adatok meg phpmyadmin hozzéáférések megvannak.
A kérdésem az, hogyan lehet a legegyszerűbben és lehetőleg szakszerűen phpmyadminban superuserré tenni az admint.