2016 jan. 21 12:51 -
2016 jan. 21 12:52 #2
Írta: Balázs
Ha egyszer törölted és nincs biztonsági másolat, akkor olyan, mint ha nem is regisztrált volna. Ilyenkor érdemes egyébként inkább inaktiválni, mint törölni a felhasználót.
Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).
Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés -
joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 2016 jan. 21 12:52 Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Petrov12
Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!