Bejelentkeztetés-regisztrációs gondok

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #4147 Írta: Pappy
Pappy válaszolt a következő témában: Bejelentkeztetés-regisztrációs gondok
A megadott helyen, sima users mappa nincs nekem. com_users van. de arra sem történik semmi és amit írtál arra sem.
Igen az alap reg nem megy, mert ha nem kunenán belül csinálom a reget, hanem az oldalon keresztül, no akkor sem megy. Ugyanaz történik mint írtam.
Kunena újrarakása amúgy megtörtént, alap beállításokkal meglettek a fülek stb, de pl nem látom a mintaadatokat, nem látok semmit, és téma sem hozható létre. Hol kéne átnézni a hozzáféréseket és jogokat, mert már nem tudom hol keressem.

404 - A komponens nem található
Ön nem keresheti fel ezt az oldalt, mert:

Elavult a könyvjelző/kedvenc
Egy keresőprogramnak elavult listája van ehhez a webhelyhez
Ön elgépelte a címet
Önnek nincs hozzáférése ehhez az oldalhoz
A kért erőforrás nem található.
Hiba merült föl a kérés feldolgozásakor.
Kérjük, próbálkozzon a következő oldalak egyikével:

Főlap
Ha a nehézségek továbbra is fennállnak, kérjük, forduljon webhelyünk rendszergazdájához..

A komponens nem található
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Pappy által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #4149 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Bejelentkeztetés-regisztrációs gondok
A hivatkozásban lévő tagok nem jelentik azt feltétlenül, hogy ott bármilyen mappának is kellene lennie.
Lehet egyébként, hogy jobban járnál, ha feltelepítenél egy új mappába egy tiszta Joomla 3.x verziót egy tiszta Kunena 3-al, és azon próbálkoznál újra.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #4150 Írta: Pappy
Pappy válaszolt a következő témában: Bejelentkeztetés-regisztrációs gondok
tudom, de teljesen átmentettem minden adatot fontos menüt képeket stb a joomla 2.5be.

A fórum ötletet ezek után dobták be, mindig a komponenseket szoktam elöbb beállítani, mielött adatokkal töltök fel bármit is, de most ez így fordítva alakult. A migrálás sem igen akart menni anno, ezért is kellett mindent megoldani manuálisan. Most mindent áttolni a joomla 3-ba, sablonnal vackolni stb, nem tudom lenne e erőm.

Nincs egy olyan beállítás, hogy joomla beállítások alapra, úgy, hogy menü adatok beállítások stb nem sérül :)

De nem tudom mi lehet a gond, mert hozzáférési adatokat anno nem is módosítottam és a loginnal mégis bajok vannak. Már csak ez áll elöttem, de úgy tűnik nem jó valami a bejelentkezés résznél.

Lehet hogy wamp esetén nem jó valami,
lehe hogy jogosultság bár nem tudom
lehet hogy vmi keveredett

már nincs ötletem.

Ráadásul megmutatni sem tudom pl neked, mert wampon van. ingyenes tárhelyre kéne ahhoz feltenni, és azt meg nem tudom egyáltalán van e még megfelelő.

áááááááááááááááááá

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #4151 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Bejelentkeztetés-regisztrációs gondok
Akkor javaslok mást. Telepíts egy másik mappába egy tiszta Joomla! 2.5-öt egy tiszta Kunena 3-at és nézd meg hogy ott működik-e neked. Ha igen, akkor vesd össze a két oldal beállításai (pl. a globális konfigurációt stb.) és ezek alapján indulj el.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Pappy

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #4152 Írta: Pappy
Pappy válaszolt a következő témában: Bejelentkeztetés-regisztrációs gondok
Ha elméletileg igazunk van, és a login csak magában hibás, nem a kunena teher róla, akkor elöbb megnézem alap tiszta 2,5el, és utánna dobok mellé egy kunenát, megnézzük így. Igazad lehet. Hátha segít.

Ha megvagyok, akkor itt jelzem.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #4153 Írta: Pappy
Pappy válaszolt a következő témában: Bejelentkeztetés-regisztrációs gondok
joomla 254 telepítve, és ezen regeltem is. most ezzel összevetem mi az eltérés a 2518al

abban tudsz segíteni mit nézzek? elég a globált?

ha kész frissítem 2518ra és ott is regelek, ha az is ok akkor jön a kunena mert ott még mindig azt mondja nincs jogosultságom semmit sem látrehozni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!