Joomla 4 modulfejlesztés - egy hibába ütköztem, segítséget kérek

Több
2 éve 4 hónapja #16528 Írta: Zotius
Egy tevékenységét megszüntető fejlesztő régi, de szerintem hasznos modulját szeretném Joomla 4 alatt működővé tenni.
A Joomla 4-hez szükséges kód kiegészítést/módosítást a modulkészítési útmutatókban leírtak szerint végeztem.
A telepítés sikerült, de a megjelenítésnél valami hiba van az osztály definícióval (hibás deklaráció?), amit nem tudok megoldani. Ebben kérek segítséget.

mod_imgscrawler.xml fájlban a fájlok:
Code:
    <files>         <filename module="mod_imgscrawler">mod_imgscrawler.php</filename>         <filename>index.html</filename>         <filename>helper.php</filename>         <filename>crawler.js</filename>         <folder>language</folder>         <folder>tmpl</folder>     </files>

mod_imgscrawler.php elején:
Code:
use Joomla\CMS\Helper\ModuleHelper; use Joomla\Module\ImgsCrawler\Site\Helper\ImgsCrawlerHelper;

helper.php elején:
Code:
// No direct access to this file defined('_JEXEC') or die; jimport('joomla.filesystem.file'); namespace Joomla\Module\ImgsCrawler\Site\Helper\ImgsCrawlerHelper; class ImgsCrawlerHelper {     public static function getImages(&$params, $folder)     { ...a függvény utasításai itt... }     public static function getFolder(&$params)     { ...a függvény utasításai itt... } }
A hiba az alábbi képen:
 

A hiba a tesztoldalamon megtekinthető .

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2 éve 4 hónapja #16552 Írta: Balázs
Nekem elsőre jónak tűnik minden, max tedd fel az egész csomagot. Hátha valakinek lesz kedve, hogy átnézze.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!