Kereskedelmi és bolt bővítmények

Regisztrációkor ha nem pipálom ki a Captchát új oldalon nyílik meg a hibaüzenet

Több
5 éve 2 hónapja #14552 Írta: rizsapecs
Sziasztok!

Olyan problémám lenne, hogy a regisztrációkor ha bármi kötelezőt nem töltök ki, akkor megjelenik ugyanazon az oldalon a hibaüzenet, de ha a Captchát nem pipálom ki, megnyit egy új oldalt, 0-ás hibakóddal (böngészőben: user?limit=24&start=0), és az addig beírt adatok elvesznek. Van vkinek ötlete, lehet -e bárhol beállítani, hogy ugyanúgy jelenjen meg a hibaüzenet, mint a hiányos űrlapnál?
Köszönöm:
Zsolti

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja #14556 Írta: Balázs
És ha átváltasssz Invisible Captchára?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja #14562 Írta: rizsapecs
Szia,
Kipróbáltam, de a virtuemart csak a sima recaptchát támogatja, az invisible-t nem
Zs

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja #14565 Írta: kovacshazi
Ez akkor most milyen regisztráció, mert most említed a VM-et is. Sima VM vagy Joomla regisztráció? A VM bizonyos értelemben buta, valóban képes elfelejteni a regisztrációs adatok egy hiba esetén. Érdemes esetleg One Page Checkout megoldáson elgondolkozni, bár az igazság az, hogy én ritkán találkozom azzal, vagy inkább nem, hogy vM regisztrációt Spammalnének, Joomlat igen.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 1 hónapja #14601 Írta: rizsapecs
kBocsánat, valóban kifelejtettem belőle, hogy virtuemart regisztrációról van szó. One Page Checkout VMben bekapcsolva..Körülnézek, hátha vhol van rá megoldás

köszönöm

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!