Kereskedelmi és bolt bővítmények

Virtuemart kosárba rakásnál a kosár üres marad

Több
5 éve 7 hónapja #13981 Írta: Rendy77
Virtuemart kosárba rakásnál a kosár üres marad téma létrehozva Rendy77 által
Sziasztok.

Új oldalt készítek magamnak, de egy elég nagy problémába ütköztem.
Sok egyedi mezője van egy terméknek, ami eléggé specifikus, színt választanak, stb. Ezzel nincs is gond, tökéletesen működik, nem is enged tovább ha nem választom ki mit szeretnék, viszont ha a kezdőlapon lévő modulból kattintok a Select Option gombra a kosárba rakom helyett, akkor is kosárba teszi úgy, hogy nem választottam ki előtte a specifikációt ami kötelező.
Telepítettem a System - jQuery Easy beépülőt, ami ezt a problémát megoldja, tehát ha a kezdőlapon rámegyek a Select Option gombra akkor a termék részletes oldalára visz, ami jó, viszont ha itt kosárba rakom, akkor nem jelenik meg a kosárba. Ezt a System - jQuery Easy beépülő okozza, viszont nem tudom, hogy van-e valami beállítás vagy alternatíva helyette?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 7 hónapja #13984 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart kosárba rakásnál a kosár üres marad
Itt azt kellen kiszűrni szerintem, hogy melyik javascriptek akadnak össze. Például egy alapsablonnal megy?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 7 hónapja #13986 Írta: Rendy77
Rendy77 válaszolt a következő témában: Virtuemart kosárba rakásnál a kosár üres marad
Mivel tudom kiszűrni és hogy? Nem tudom, hogy működik-e, de a sablon biztos maradni fog, ha nincs megoldás akkor inkább a címlapon berakhatják kosárba. Jó lenne megoldást találnom rá, de nem létfontosságú, mivel a címlapot nagyon kevesen fogják nézni, mivel a látogatók 97%-a google-ből jön most is, konkrét termékre, ahol viszont jól működik :)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 7 hónapja #13991 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Virtuemart kosárba rakásnál a kosár üres marad
Meglehetne nézni, hogy az adott oldalon, mely scriptek töltődnek be, és azokat esetleg egyesével tiltani, kiszűrni azt, amelyik esetlegesen a problémát okozza.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 7 hónapja #13997 Írta: Rendy77
Rendy77 válaszolt a következő témában: Virtuemart kosárba rakásnál a kosár üres marad
Erre van valami böngészőbe épített kis app, vagy hogy lehet ezt megnézni a legegyszerűbben? Valahogy ez a Javascript nem az én világom :(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja #14430 Írta: Rendy77
Rendy77 válaszolt a következő témában: Virtuemart kosárba rakásnál a kosár üres marad
Egy másik webshopnál hasonló a problémám.
Szerettem volna gyerek termékeket csinálni, de a képek a 2. változtatás után nem töltődtek be. Letiltottam a Virtuemart -> Sablonok-ba az AJAX funkciót. Ekkor a a képek átváltottak már, de nem teszi be a kosárba a termékeket. A főoldalról betesz bármilyen terméket, de máshonnan nem, tehát a részletes adatoknál is hiába kattintok a kosárba rak gombra, a termék URL mögé rak egy # karaktert és átirányít a kosárba ahol nem történik semmi.
Ez önmagában nem lenne nagy gond, de amikor visszakapcsolom az Ajaxot, akkor se változik semmi és így maradt az egész, működésképtelenül.
Valakinek van ötlete? Joomla! 3.9.1, VirtueMart 3.4.3, PHP 7.2.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!