Kereskedelmi és bolt bővítmények

Virtuemart: Egyik termék jól jelenik meg a frontenden, a másiknál elszáll az oldal. Error log: plugins/system/vpframework/hel

Több
5 éve 8 hónapja - 5 éve 8 hónapja #13850 Írta: Ricsi
Sziasztok!

Kis segítséget szeretnék kérni!
Van egy oldalam, ahol a frontenden az egyik termék adatlapjára kattintva bejön szépen a termék adatlap, a másiknál pedig az oldal teljesen szétcsúszik.

Az error logban ez volt:
PHP Warning: strpos(): Empty needle in /home/ ... plugins/system/vpframework/helpers/template.php on line 1126

Oldal:
hermelyn.hu/

Kattintsatok rá egy bőrönd termékre és egy próbatermékre(kezdőlap 4.-ik)

Egyik kategória alatt szépen megjelennek a termékek, míg más kategórák alatt szétesik az oldal teljesen... Az adminon nincs semmilyen eltérő beállítás menük között.

Köszönöm előre is a segtíő válaszokat!
Utolsó szerkesztés: 5 éve 8 hónapja Ricsi által. Indoklás: Kiegészítés

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 8 hónapja #13853 Írta: Balázs
Ez egy figyelmeztetés, amelyet a vpframework system plugin dob (ez nem tartozik sem a joomlához sem a virtuemarthoz). A figyelmeztetés (warning) kiíratását megpróbálhatod blokkolhatni itt is: Rendszer -> Globális konfiguráció -> Kiszolgáló -> Kiszolgáló beállításai -> Hibajelentés -> Nincs.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 8 hónapja #13857 Írta: Motoros
"/taskak/taska-tipusok/noi-taskak/t%C3%A1ska-term%C3%A9k-neve-33-37-40-43-detail.html"
oldalra gondolsz? Ez a html leíró tartalom alapján korrektül jelenik meg.

Fenti esetben valamilyen hibára fut. Ezért nem működik több include *, vagy eldobja...
Tehát valami ilyen jellegű problémát keressél.
Állítsd hibakereső módra, illetve kövesd végig hogy miket tölt be (vagy miket nem).

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!