Kereskedelmi és bolt bővítmények

Gantry és Virtuemart - hogyan tudom?

Több
5 éve 8 hónapja #13843 Írta: maxicica
Gantry és Virtuemart - hogyan tudom? téma létrehozva maxicica által
Sziasztok!

Eddig az oldalamat Gantry-vel készítettem, de szeretném e-bolttal kibővíteni. Virtuemartra gondoltam, de elakadtam hogy Gantryben ezt hogyan lehetne megvalósítani..? Egy nagyon lelkes kezdő vagyok. Itt egy link, ami a cél lenne: slinkii.com/

A termékeknél hogyan tudom beállítani, hogy ez a kockás felolsztás legyen a stílus, és ha ráhúzom a kurzort, akkor megjeleníti az termék nevét és árát? Meg igazából az érdekelne, hogy Gantryben tudom a Virtuemartot szerkeszteni?

Előre is hálásan köszönöm a választ!!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 8 hónapja #13847 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Gantry és Virtuemart - hogyan tudom?
Gantry alapesetben nem tartalmaz Virtuemart sablonfelülírásokat, így az alaprértelmezett virtuemart sablont tudod ilyen esetben használni/felülírni. Amire most neked szükséged van, az valamilyen termékmegjeleníő modul, láttam már ilyesmit régebben joomlára is. Ingyenesben talán a GK NewsPro GK5 Module is tudott ilyet, de érdemes lenne körülnézni a JED-en, kezdetnek ebben a kategóriában: extensions.joomla.org/tags/virtuemart-products-display/

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!