Kereskedelmi és bolt bővítmények

Melyek a legkedvezőbb elektronikus fizetési módok?

Több
6 éve 10 hónapja #11909 Írta: Redpaladin
Melyek a legkedvezőbb elektronikus fizetési módok? téma létrehozva Redpaladin által
Sziasztok!

A virtuemarton ti mit használtok a bankkártyás fizetési módnál? Mert googlen keresztül találtam egyet amelynek van virtuemart bövitménye és kell szerződés bankkal és máris mehet azon keresztüli kifizetési mód.
De ettől függetlenül szeretnék ötleteket tippeket ti mit használtok! :)

Köszi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 10 hónapja #11912 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Melyek a legkedvezőbb elektronikus fizetési módok?
A Barion jelenleg a legkedvezőbb.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 5 hónapja #12710 Írta: lacika007
lacika007 válaszolt a következő témában: Melyek a legkedvezőbb elektronikus fizetési módok?
A Barion a legkedvezőbb, annak ellenére, hogy a kiegészítő 30.000,- Ft. Más motorhoz ingyenes.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 5 hónapja #12713 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Melyek a legkedvezőbb elektronikus fizetési módok?
Szerintem az az infó téves, hogy 30.000 Ft a Barion plugin.
Elmész az oldalukra ingyenesen letölthető.
www.b-payment.hu/docs/plugin#virtuemart

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 5 hónapja #12716 Írta: Redpaladin
Redpaladin válaszolt a következő témában: Melyek a legkedvezőbb elektronikus fizetési módok?
Szia!

Ne keverd össze a bariont a b-paymenttel ami klasszikus nevén borgun!

Ez a kettő külön cég és borgun azaz b-paymentnek ingyenes a pluginok minden CMS motorhoz ezzel szemben a barion fizetős!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 5 hónapja #12717 Írta: Redpaladin
Redpaladin válaszolt a következő témában: Melyek a legkedvezőbb elektronikus fizetési módok?
Nem a legkedvezőbb! Megnéztem mind a 4 online fizetős rendszert és Barion hosszú távon lehet max olcsó DE csak akkor ha többmilliós forgalmat generálsz!
Ezzel szemben a B-payment virtuemart pluginja ingyenes és igaz 1,6% a levonás a tranzakcióként, de barion 0,5%a csak akkor érvényes,hogyha Barion tárcával fizetnek.
És azért valljuk be vásárlók 90%a nem is ismeri a bariont és nem fog a vásárláskor kedvezményekért kétszer regisztrálni! És ezek tetejében még fizetsz 30 ezer + áfát virtuemart pluginodért!
Nem is beszélve arról,hogy ügyfélszolgálatunk ritka szar mert mikor kérdeztem tőlük akkor két héten át nem kaptam választ és így FB-n kellett reklamálnom és akkor méltóztattak válaszolni, de addigra már megkötöttem a szerződést Borgunnal amely mai napig tökéletesen működik!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!