Kereskedelmi és bolt bővítmények

Mennyiségi kedvezmény összevonása

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #11511 Írta: kristofkata
kristofkata válaszolt a következő témában: Mennyiségi kedvezmény összevonása
Igen, nekem is ez a dilemmám... pont arra lenne szükségem, hogy ha ugyanabból a pólóból többféle színt és méretet vásárolnak egyszerre, akkor azt összevonva számolja... Pl: sárgából 2 S-est, 2 M-est, pirosból 3 L-est, 3 XL-est, akkor azt 10-nek vonja össze és azután számoljon a megadott kedvezményes árral (1-9 póló 1000.- Ft/db, 10-19 póló 800.- Ft/db stb.)
Ezt is néztem már ... vajon ez tudja ezt esetleg?
Azért fontos nekem ez a megoldás, mert én is így kapom az árakat.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja kristofkata által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 1 hónapja #11512 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Mennyiségi kedvezmény összevonása
Az amit néztél szintén nem alkalmas erre - az megint- szülő-gyermek termékre használható -, de ugyanezen az oldalon esteleg ez: vm3.sm-planet.net/easycheckbox-with-qty

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kristofkata

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 1 hónapja - 7 éve 1 hónapja #11513 Írta: jemie
jemie válaszolt a következő témában: Mennyiségi kedvezmény összevonása

pont arra lenne szükségem, hogy ha ugyanabból a pólóból többféle színt és méretet vásárolnak egyszerre, akkor azt összevonva számolja... Pl: sárgából 2 S-est, 2 M-est, pirosból 3 L-est, 3 XL-est, akkor azt 10-nek vonja össze és azután számoljon a megadott kedvezményes árral (1-9 póló 1000.- Ft/db, 10-19 póló 800.- Ft/db stb.)

Lehet,hogy nem értem ezt az idézetet de ezt a virtuemart tudja alapból.
Mennyiségi kedvezményt simán be lehet állítani akár 100-at is egy terméknél függetlenül attól,hogy milyen színű,méretű.

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 1 hónapja jemie által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 1 hónapja #11514 Írta: jemie
jemie válaszolt a következő témában: Mennyiségi kedvezmény összevonása
Íme egy termék:
Póló
Én most nem vettem a fáradságot színeket méreteket bepötyögni, csak az alap demo adatokkal játszok.
Itt ki tudod választani a póló méretét és egyebeket. Ha 9-et kosárba raksz van 5% kedvezményed, ha 10-20 között akkor 15% kedvezményed.
Ha megszeretnéd spékelni azzal, hogy egyszerre tudjanak kosárba rakni pirosat,kéket, L-est XL-est akkor viszont valóban jöhet egy bővítmény:
Catproduct

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kristofkata

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 1 hónapja #11515 Írta: kristofkata
kristofkata válaszolt a következő témában: Mennyiségi kedvezmény összevonása
Igen, mennyiségi kedvezményeket be is állítottam, csak miután különböző méretekről és színekről van szó, alapból nem tudom egyszerre a kosárba tenni és így ahányszor a kosárba teszek valamit azt külön-külön számolja... pl.: 3 db sárga M-es, aztán 2db sárga L-es, és 1 db piros S-es stb. Ezt nem 6-nak számolja, hanem 3-nak, 2-nek és 1-nek. Nem tudom melyik plugin tudja azt, hogy összevonja ezeket. Pl. van egy Lady nevű pólóm, ahol beállítom a mennyiség után fizetendő db árakat (nem kedvezményt) és amikor valaki egyszerre különböző színekben és méretekben vásárol, azt összevonja, és úgy számoljon, mintha az egy termék lenne.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 1 hónapja #11516 Írta: jemie
jemie válaszolt a következő témában: Mennyiségi kedvezmény összevonása
Nos!

Kosárba raktam 3 pios L-est, 2 Zöld M-est,5kék S-est.
Az összeset számolja külön, fel is sorolja a kosárnál és levonja a 10% kedvezményt mert az kértem tőle,hogy adjon 10% kedvezményt 1 és 10 darab vásárlása között.

Íme, próbáld ki

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: kristofkata

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!