Kereskedelmi és bolt bővítmények

A Virtuemart kosárnál a nettó ár helyett a bruttót szeretném megjeleníteni az egységárnál

Több
7 éve 3 hónapja #10976 Írta: Rendy77
Virtuemart kosárnál a nettó helyett a bruttót egységárat szeretném megjeleníteni. Ezt hogyan lehet megoldani?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 3 hónapja #10979 Írta: kovacshazi
Ha a sablon jól van megírva akkor elég a VirtueMart Beállítások -> Árképzés fülön beállítani ezt.
Ehhez a Végfelhasználói árat kell megjeleníteni.

Ha ez esetleg nem működik akkor a sablonban kód szinten kell módosítani, de azt így általánosságban nem tudom leírni, sablonfüggő.
Ez esetben keress meg magánban.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rendy77

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 3 hónapja #10984 Írta: Rendy77
Köszönöm. A vm jól van beállítva. Egy külön komponenst használok a kosárnál:
cmsmart.net/virtuemart-extensions/virtuemart-one-page-checkout
A demo oldallal ellentétben nálam működik is :) Tudom, hogy hol a gond és megtaláltam a kódot, de nem tudom kicserélni, hogy az ár bruttó legyen. Ez a fő problémám. Annyira egyébként nem égető a probléma mert szerintem így is értelem szerű, hogy nettó ár + ÁFA= végfelhasználói ár.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #10985 Írta: kovacshazi
Code:
$item->product_item_price
Próbáld meg erre lecserélni azt részt ahol a nettó árat hívja meg a kosár a megjelenítésben.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja kovacshazi által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rendy77

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 3 hónapja - 7 éve 3 hónapja #10989 Írta: Rendy77
Köszönöm. Már tegnap este megoldottam. Ez lett a végleges kód, ha valakinek ilyen hibája lenne a későbbiekben:
Code:
<?php $item->product_basePriceWithTax = (float) $item->product_basePriceWithTax; if (!empty($item->product_priceWithoutTax) && $item->product_basePriceWithTax != $item->product_final_price) { echo '<span class="line-through">'.$this->currency->priceDisplay($item->product_basePriceWithTax, $this->user_currency_id) .'</span><br />'; echo '<span >'.$this->currency->priceDisplay($item->product_basePriceWithTax, $this->user_currency_id) .'</span><br />'; } else { echo '<span >'.$this->currency->priceDisplay($item->product_final_price, $this->user_currency_id) .'</span><br />'; } ?>

És értelem szerűen minden olyan fájlba ki kell cseréni ahol megjelenik. Kosár tartalma, e-mail fájl, rendeléseim fájl.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 3 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!