Kereskedelmi és bolt bővítmények

Virtuemartban hogy lehet megoldani, hogy fizetés után letölthesse az adott fájlt amiért fizetett?

Több
7 éve 5 hónapja #10595 Írta: sanya93
Virtuemartban hogy lehet megoldani, hogy fizetés után letölthesse az adott fájlt amiért fizetett?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10596 Írta: Balázs

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10598 Írta: sanya93
Végig csináltam ahogy leírja de nem látom így sem a lényegét, hogy pl egy mp3 zeneszámot hogy kap meg fizetés után a vevő.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10599 Írta: Balázs
Én arra tippelek, hogy miután megvetted, utána a korábbi vásárlások stb menü alatt elérheted.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10601 Írta: csezo
A terméknél a TERMÉK KÉPEK fül alatt tölthetsz fel olyan fájl-t, amit megjelölhetsz letölthetőnek. Elvileg ezt vásárlás után le tudod tölteni.

Gyakorlatilag ha nem öltél bele sok időt, akkor javaslom, hogy felejtsd el a VirtueMart-ot. Sok áruházat megcsináltam vele, szeretem, de inkább szerettem. Amíg a "konkurens" webáruház motorok fejlődnek, addig a VM évek óta csak hibajavításokkal jön elő, semmi lényegi változás, semmi fejlődés. Ha ma állnék neki, akkor nem ezt választanám

Egyébként itt egy kiegészítő, ami erre a célra van optimalizálva
store.webkul.com/Joomla-Virtuemart-Downloadable-Product.html

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10605 Írta: sanya93
De csak képfájlt lehet feltölteni virtuemartban. Melyik shoppot ajánlod? Ahol a vásárló meg tud venni egy pl, mp3 zenefájlt, úgy hogy fizetés után letölthetővé váljon neki.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!