Kereskedelmi és bolt bővítmények

Virtuemart - Darabszámos mezőbe klikkelve rögtön undefined hibaüzenetet dob a rendszer

Több
8 éve 2 hónapja #8871 Írta: rizsa
Sziasztok!
Találkozott valaki azzal a hibával, hogy ha a termék mennyiségét szeretném módosítani kosárba rakás előtt, bele klikkelek a mennyiség ablakba, az 1 eltűnik, és rögtön undefined felirat lesz helyette..
:x
Köszönöm..

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #8879 Írta: Balázs
Ennyiből még nehéz bármit is kikövetkezteteni. Joomla!, VM verziók, használt sablon neve és verziója, hivatkozás az oldalra?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #8880 Írta: rizsa
Valóban, ez kimaradt:
Joomla 3.4.8
VM 3.0.12
Sablon:
Gavick - shop and buy
az oldal:
www.kiraly21expressz.hu

Az oldal már lassan 1 éve üzemel, eddig nem volt vele ilyen gond.. December végén frissítettem a joomlát és a VM-et. Akkor nem vettem észre, illetve azóta sem szólt senki, ma vettem észre.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #8881 Írta: Balázs
Azt esetleg tesztelhetnéd, hogy egyáltalán hibamentes-e a sablon vm felülírása, úgy hogy átnevezed a /templates/SABLONODNEVE/html/com_virtuemart/ mappát, ha egyáltalán létezik ilyen,

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #8961 Írta: rizsa
Igen, valóban ez a hiba, emiatt nem működik. Eddig szenvedtem vele, a részletes terméklap már oké, viszont a kategória választása utáni rövid leírásoknál, nem jövök rá, hol kellene módosítanom, hogy működjön, nem tudom honnan hívja be az eredeti vm a működő kosárba rak ill mennyiség részt. a régi, ami anno működött, teljesen másképp néz ki..
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja rizsa által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #8969 Írta: Balázs
Az alapértelmezett VM sablonnal gondolom működik,

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!