Kereskedelmi és bolt bővítmények

Virtuemart 3-ra való frissítés után csvi export/import esetén 1146-os sql hiba

Több
9 éve 3 hónapja #6299 Írta: sanya93
Sikerült a 2.5-ről a 3 való áttérés,ezután a virtuemarttot is sikeresen frissítettem, viszont a csv improved senem exportál senem importál, hiba mindkét oldalon.
Exportnál ez.
Hiba tĂśrtĂŠnt.
1146 La table 'adatbázisom_db.előtagom_virtuemart_categories_en_gb' n'existe pas SQL=SELECT x.category_parent_id AS parent_id, x.category_child_id AS id, l.category_name AS catname FROM előtagom_virtuemart_categories c LEFT JOIN előtagom_virtuemart_category_categories x ON c.virtuemart_category_id = x.category_child_id LEFT JOIN előtagom_virtuemart_categories_en_gb l ON l.virtuemart_category_id = c.virtuemart_category_id

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hónapja - 9 éve 3 hónapja #6300 Írta: Balázs

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hónapja - 9 éve 3 hónapja #6301 Írta: sanya93
Ez sajnos nem segít, Hiába megyek bele az export sablonba, ott már eleve nagy a kuszaság, és hiába kattintok bármelyik gombra egyből ledob az oldal aljára a hibához. Rákattintok a BeĂĄllĂ­tĂĄsok gombra (mert így van kiírva) egyből a korábban írt hibaüzenethez dob. Nincs mód nyelvet választani. Ja és próbáltam egy teljesen új sablont készíteni, látszólag sikerűl is, ott viszont nincsenek mezők a legőrdülőben és a gyors hozzáadás alatt sem.
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hónapja sanya93 által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hónapja - 9 éve 3 hónapja #6302 Írta: Balázs
Ha esetleg kétnyelvű a webáruház, akkor mind a két nyelvnek megfelelően meg vannak a táblák (xxx_virtuemart_categories_en_gb, xxx_virtuemart_categories_hu_hu)?

+ Gondolom az adatbázis javítása gombot már próbáltad a Bővítmények menüpontban, bár ezt megjegyzem, lehetséges, hogy csak az alaprendszer tábláit javítja.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hónapja #6303 Írta: sanya93
Nem két nyelvű, már azt is próbáltam a beépülőknél ki be kapcsolni hátha változik de semmi. Egyszerüen az export sablon betöltése után semmire nem reagál, sem a mentés más sablonként, vagy az alkalmaz gombot nyomogatva nem tőrténik semmi, már töröltem a csv-t az adatbázistábláit is, és újratelepítettem és ugyanaz a hiba. 5,11 amit az oldalukról le lehet tölteni

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 3 hónapja - 9 éve 3 hónapja #6304 Írta: Balázs
Esetleg még bekapcsolhatnád a fejlesztői szinten a hibajelentést, hátha köp ki még valamit. Bár az is lehet, hogy ez egy teljesen új probléma, amelyre még nincs elérhető, kész megoldás, ilyen esetben célszerű lehet közvetlen a CSVI support fórumra írni.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 9 éve 3 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!