Kereskedelmi és bolt bővítmények

joomshopping képek importálása tömegesen

Több
9 éve 7 hónapja #5679 Írta: Rendy77
joomshopping képek importálása tömegesen téma létrehozva Rendy77 által
Sziasztok!

Valaki tud ajánlani a joomshopping-hoz egy olyan modult vagy komponenst, amivel tömegesen csv-ben vagy xls-ben lehetne egyszerűen kezelni a termékeket képekkel együtt? Ezt találtam ( nevigen.com/en/shop/import-export/advanc...to-joomshopping.html ), de nem tudom, hogy ez megfelelő-e. Valakinek van tapasztalata?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 7 hónapja #5681 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: joomshopping képek importálása tömegesen
Sajnos én se sokszor használtam a Joomshopping bővítményt, ettől függetlenül rákerestem én is, és találtam pár további fizetős export/import bővítményt rá, de használni még nem használtam őket. A vásárlás előtt esetleg érdemes feltenni a kérdéseid a fejlesztőnek, vagy sok esetben szoktak még pénz visszafizetési garanciát is biztosítani.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rendy77

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 7 hónapja #5682 Írta: Rendy77
Rendy77 válaszolt a következő témában: joomshopping képek importálása tömegesen
Igen én se használtam, de vettem egy sablont, aminek a quickstartjában ez a bővítmény van.
Be tudnád linkelni azokat a bővítményeket amiket találtál? Én nem nagyon találtam több minőségi alternatívát a demokbol kiindulva.
Köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 éve 7 hónapja #5683 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: joomshopping képek importálása tömegesen

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Rendy77

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!