Kereskedelmi és bolt bővítmények

Virtuemart - Bekerülési ár számítása

Több
10 éve 5 hónapja #3163 Írta: sanya93
Virtuemart - Bekerülési ár számítása téma létrehozva sanya93 által
Meglehet azt oldani,hogy a Bekerülési ár számítása mellet már alapból be legyen pipálva a jelölőnégyzet? Ne keljen ezzel is külön foglalkozni,csak bruttó ár beír és ment,és kész

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 5 hónapja - 10 éve 5 hónapja #3230 Írta: wartime
wartime válaszolt a következő témában: Virtuemart - Bekerülési ár számítása
Ha nagyon hekkelnni szeretnéd, akkor az administrator/components/com_virtuemart/views/product/tmpl mappában található product_edit_price.php fájlt kellene szerkesztened. Itt ezt kellene keresned
Code:
echo '<input type="checkbox" name="mprices[use_desired_price][' . $this->priceCounter . ']" value="1"/>'
, én ezt a sort duplikálnám, az eredetit kikommentezném, a létrehozott új sorban pedig checked-re állítanám a checkbox állapotát, valahogy így,
Code:
echo '<input type="checkbox" checked="checked" name="mprices[use_desired_price][' . $this->priceCounter . ']" value="1"/>'
, ezt természetesen localhoston, de semmi esetre sem éles áruházban tesztelném.
Bocs a kissé ironikus feltételes módért, de mivel a feltöltésekkel nem én szenvedek, így nem érzem át egy ilyen módosítás szükségességét.

Amennyiben válaszom helytelen, tisztelettel kérem Balázst javítsa, vagy törölje (Ez lenne az első hozzászólásom itt, és sajnos csak egyetlen szoftvert ismerek, a Notepad++ -t!)
Utolsó szerkesztés: 10 éve 5 hónapja wartime által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: sanya93, bukailaci

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 5 hónapja #3237 Írta: sanya93
sanya93 válaszolt a következő témában: Virtuemart - Bekerülési ár számítása
Köszönöm sikerült,erre az életemben nem jöttem volna rá.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!