Katalogizáló komponenst keresek

Több
1 éve 7 hónapja #16962 Írta: csicsa55
Katalogizáló komponenst keresek téma létrehozva csicsa55 által
Adott egy régi nem joomlás feltört oldal, amit előző szálban taglaltam és joomlával újraépítem, mert nagyon kevés tétel van benne és nem nagy munka átrakni.
A webshop funkció nem kell, ez külön kérése a tulajnak, de a katalogizáló funkció kellene. Tudom, hogy erre alkalmas a VirtueMart, de aggályaim vannak. Szerintem ágyúval verébre.
Lényeges lenne az egyszerűség. Az nem érdekes, ha nem ingyenes. Sőt nálam előny, ha nem az. A dj-catalogue2-n gondolkodom.
Megszólítanám Kovacshazit, de nem azért, mert az utóbbi időben Ő az egyetlen aktív, hanem, mer Ő a webshopok tudományának szakértője nemcsak Dunán innen, Dunán túl, de az egész Univerzumban.
Az egyszerűséget és megbízhatóságot szem előtt tartva mit javasolsz? VMart, DJ-Catalogue2 vagy egyéb?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
1 éve 7 hónapja #16963 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Katalogizáló komponenst keresek
Nem tudom mit kell tudni a katalógusnak, de elsőre azt mondom, hogy a megoldás sima Joomla cikkek egyedi mezőkkel.
Az egyedi mezők megjelenítése szépen megoldható, ha szükséges csoportosíthatók stb...
Ha szükséges szűrési lehetőség akkor még ezt javaslom hozzá:https://extensions.joomla.org/extension/jl-content-fields-filter/

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: csicsa55

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
1 éve 7 hónapja #16964 Írta: csicsa55
csicsa55 válaszolt a következő témában: Katalogizáló komponenst keresek

Joomla cikkek egyedi mezőkkel

Ezen sokat gondolkodtam, csak nem tudtam hogy lehet megoldani a szűrést.

Ha szükséges szűrési lehetőség akkor még ezt javaslom hozzá:https://extensions.joomla.org/extension/jl-content-fields-filter/

Ez az! Nem gondoltam, hogy létezhet ilyen kiegészítő.

Köszönöm!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!