Híreket szeretnék elhelyezni az oldalamon

Több
6 éve 2 hónapja #13022 Írta: ChrisMix
Híreket szeretnék elhelyezni az oldalamon téma létrehozva ChrisMix által
Üdv Srácok!

Hogyan tudom megoldani azt, hogy az oldalamra 1-10 felhasználót regisztrálok és azok híreket tudjanak feltölteni az oldalon megjelenve? Nem kell fórum, csak simán egy hírfolyam. Milyen bővítményt ajánlotok erre?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hónapja #13025 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Híreket szeretnék elhelyezni az oldalamon
Ezeket a felhasználókat az Author - Szerző csoportba teszed
És ennek a csoportnak létrehozol egy menüt amelyet a felhasználói oldal belépés után láthatóvá teszel a csoportnak és a menüben létrehozol egy menüpontot a Cikk létrehozása menüponttal.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ChrisMix

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hónapja #13030 Írta: ChrisMix
ChrisMix válaszolt a következő témában: Híreket szeretnék elhelyezni az oldalamon
Húúú, kezdjük az elején...
hozzáadtam egy új felhasználót, akit beleraktam Author kategóriába. A globális beállításoknál a felhasználók/engedélyek alatt az Authornál engedélyeztem a Létrehozást és a Szerkesztést.

Bejelentkezéshez a honlapon rá van rakva a bejelentkező modul - ha ezt a hozzáadott felhasználó adataival kitöltöm, be is lép - de különösebben nem történik semmi az oldalon. Tehát ha így történik a belépés, hogyan fogja tudni módosítani a pl. főmenü/hírek gomb alatti - hirek cikket? Ezt hogyan tudom elérni?

Valamikor régen csináltam egy olyat, hogy a honlapon felületén a belépés modulból bejelentkezve, közvelenül a honlapon a cikkek bal felső sarkában megjelent egy kis ikon, hogy így a honlapon tudjam szerkeszteni a cikkeket (tehát nem az http:/xyz/administartor oldal alól), de fogalmam nincs már róla, hogy ehhez mit kapcsoltam, vagy engedélyeztem...

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hónapja #13033 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Híreket szeretnék elhelyezni az oldalamon
A szerkesztés ikon és új cikk írása nem ugyanaz, eddig ha nem olvastam félre új cikkekről volt szó.
Ehhez még azt kellene csinálni hogy létrehozol egy menüpontot Cikkek -> Cikk létrehozása menüponttal amelyet csak Author és a feletti csoportok látnak.
Ez a menüpont szerkesztésénél jobb oldalon a Hozzáférés beállításai lenyílóban a Speciális csoport kiválasztásával érhető el..

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ChrisMix

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hónapja #13052 Írta: ChrisMix
ChrisMix válaszolt a következő témában: Híreket szeretnék elhelyezni az oldalamon
Ha a kis szerkesztő ikonocskát szeretném belépés után a cikk sarkába, azt hol tudom bekapcsolni. Lehet elég lenne annyi is. Nyitok egy hírek cikket, aztán beleírhatnak vízszintes csíkkal elválasztva egymástól az előző hozzászólást.
A cél hasonló lenne mint amit írtam, lehet blog szerűen kellene valamit összehoznom? Hírek menüpont alatt jöhetnének a blog bejegyzések... erre esetleg valami ötlet?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 2 hónapja #13065 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Híreket szeretnék elhelyezni az oldalamon
Ha van egy olyan menüpont, amelyben egy adott kategória kerül listázásra, ott, ha emlékeim nem csalnak megjelenik egy Új/Hozzáadása gomb a megfelelő jogosultsággal.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: ChrisMix

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!