Fejlett űrlap bővítményt keresek. Tudtok ajánlani?

Több
8 éve 2 hónapja #8952 Írta: csezo
Sziasztok!
Keresek egy fejlett képességekkel rendelkező űrlap bővítményt. Olyan dolgokat kell tudnia, mint feltételes folytatás (Másként folytassa, ah azt jelöli be, hogy magánszemély, másként ha cég) Jó lenne, ha lenne mentés és folytatás.

Használt már ilyet valamelyőtök?

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #8954 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Fejlett űrlap bővítményt keresek. Tudtok ajánlani?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #8957 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Fejlett űrlap bővítményt keresek. Tudtok ajánlani?
Hát én megtaláltam ezeket, csak nem próbáltam őket. Pl tud-e valamelyik olyat, hogy elmenti a félig kitöltött űrlapot, majd folytatja?
Egyébként az olvasott képességek alapján a RSForm! Pro áll most esélyesre.
De elsősorban a személyes tapasztalatra gondoltam, mi szól mellette, mi az amiben gyenge

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #8958 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Fejlett űrlap bővítményt keresek. Tudtok ajánlani?
Ha jól tudom a feltételes folytatást tudják, mentés funkcióra nem emlékszem egyik esetében sem.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 9 hónapja #13889 Írta: iberan
iberan válaszolt a következő témában: Fejlett űrlap bővítményt keresek. Tudtok ajánlani?
Hátha valakit érdekel.

Sokat keresgéltem, hogy megfelelő űrlap-komponenst találjak és végül kikötöttem a Visformsnál . Annyira megtetszett, hogy lefordítottam mind az admin, mind a site rész nyelvi fájljait magyarra .

Ahogy nézem, már az ingyenes változat is nagyon sokat tud, pl.:

- a beküldött űrlapokat el lehet menteni;

- az elmentett űrlapokat a frontoldalon ki lehet listázni sokféle beállítással;

- a regisztrált felhasználók szerkeszthetik a korábban beküldött űrlapjaikat, azaz folytathatják, módosíthatják azokat stb.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!