Milyen biztonsági bővítmények javasoltak Joomla 4 alá?

Több
9 hónapja 3 hete #17346 Írta: harkaly
Sziasztok!

Joomla 4-hez milyen biztonsági bővítményeket javasoltok?

Joomla 3 alatt ezeket használtam: ByeByeGenerator és AdminExile
Ehhez hasonló van Joomla 4-hez is?

SQL injection ellen tudtok jó bővítményt?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 hónapja 3 hete #17347 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Milyen biztonsági bővítmények javasoltak Joomla 4 alá?
Ha jól emlékszem Kovácsházi Gábor régóta a fizetős RSFirewall!-ra esküszik. Ingyenesben az AdminExile helyett jó lehet az Akeeba Admin Tools, a többi megoldást tesztelgetni kellene,

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: harkaly

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 hónapja 3 hete #17348 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Milyen biztonsági bővítmények javasoltak Joomla 4 alá?
Fizetősben szerintem valóban jó az RSFirewall:
Free megoldásban segíthet az Akeeba Admin Tools, érdekes mert fizetősként nekem egyébként nem tetszett, ezért maradt az RSFiewall. :)

Korábban használtam és tetszett a Brute Force Stop progi is. Free és van J4-es verzió
extensions.joomla.org/extension/access-a...ty/brute-force-stop/

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: harkaly

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 hónapja 3 hete #17349 Írta: harkaly
harkaly válaszolt a következő témában: Milyen biztonsági bővítmények javasoltak Joomla 4 alá?
Nagyon szépen köszönöm a segítségeteket!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 hónapja 3 hete #17356 Írta: csicsa55
csicsa55 válaszolt a következő témában: Milyen biztonsági bővítmények javasoltak Joomla 4 alá?
Nekem rémlik mintha az RSFirewall és Akeeba Admin Tools(fizetős) témában lett volna hitvitánk.
Én az összes oldalamon használom a fizetőset. Egyik előnye, hogy elég egy előfizetés és korlátlan domainen/oldalon használható.

Kíváncsi lennék Kovacshazi mi nem tetszett a fizetős változatában? Mivel rosszabb szerinted RSFirewallnál? RSFirewallal nincs tapasztalatom, de a leírás alapján jóval kevesebbet tud Akeebanál.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: harkaly

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
9 hónapja 2 hete #17361 Írta: harkaly
harkaly válaszolt a következő témában: Milyen biztonsági bővítmények javasoltak Joomla 4 alá?
Akeeba admin tools használatát javasoljátok vagy a cpanelen az administrator mappa védelme a jobb megoldás?

Akeeba admin tools ingyenes verziója miben tud kevesebbet a fizetőstől?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!