Search Console - Feltört tartalmat észleltünk

Több
4 éve 9 hónapja - 10 hónapja 1 napja #14882 Írta: Quwick
Search Console - Feltört tartalmat észleltünk téma létrehozva Quwick által
Sziasztok!

Kaptam egy levelet a Google-tól, hogy feltört tartalmat észleltünk!
Több oldalamon is megtaláltam a problémát, de nem jövök rá, mi és hová írt bele!
Az oldalaimat webconsol böngésző kiegészítővel vizsgálva észrevettem, hogy a body zárótag alatt rejtett (iframe) tartalom van. Az oldal forráskódjában érdekes módon viszont nincs!

Átnéztem az adminisztrációs oldalon a tartalmakat, a sablont és a beépülő modulokat is, de nem találtam semmit. Letöltöttem a weboldalt és szerkesztővel rákerestem a tartalom részletére, de nem találok semmit!

Van valakinek ötlete, vagy esetleg találkozott már valaki hasonlóval?


Köszönöm!

"Ha magunkhoz veszünk egy éhező kutyát és enni adunk neki, akkor soha nem fog megharapni. Ez a különbség a kutya és az ember között." kutyanet.hu
Utolsó szerkesztés: 10 hónapja 1 napja Quwick által. Indoklás: Megszűnt a hivatkozó weboldal.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 9 hónapja #14883 Írta: Quwick
Quwick válaszolt a következő témában: Search Console - Feltört tartalmat észleltünk
Közben azt hiszem megtaláltam a bűnöst!

Ads Elite modul letiltásával eltűnik a kérdéses tartalom!

Tud valaki esetleg egy jól működő hirdetés megjelenítőt, ami kevésbé sérülékeny?

Köszönöm!

"Ha magunkhoz veszünk egy éhező kutyát és enni adunk neki, akkor soha nem fog megharapni. Ez a különbség a kutya és az ember között." kutyanet.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 9 hónapja - 4 éve 9 hónapja #14884 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Search Console - Feltört tartalmat észleltünk
Ads Elite
This extension has been unpublished for the following reason:
PE1: PE1

Mire használtad pontosan, milyen bővítményre lenne szükséged?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 4 éve 9 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 9 hónapja #14885 Írta: Motoros
Motoros válaszolt a következő témában: Search Console - Feltört tartalmat észleltünk
Mér nem található keret, ezért lehet hogy nem releváns - de nézd meg ezt:

www.immuniweb.com/websec/?id=FjA1348o
és
observatory.mozilla.org/analyze/www.webmegjelenes.hu
Úgy 125 pontot lehet összeszedni, de mínuszba is,,,

Felhívom figyelmedet A "CSP" szegmensre...

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 9 hónapja #14886 Írta: Quwick
Quwick válaszolt a következő témában: Search Console - Feltört tartalmat észleltünk
Balázs!

Köszönöm a választ, az AdSense hirdetések oldalszűrt megjelenítésére.

"Ha magunkhoz veszünk egy éhező kutyát és enni adunk neki, akkor soha nem fog megharapni. Ez a különbség a kutya és az ember között." kutyanet.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 9 hónapja #14887 Írta: Quwick
Quwick válaszolt a következő témában: Search Console - Feltört tartalmat észleltünk
Motoros!

Köszönöm!
Mint a bevezetőmben is írtam, több oldalamon, vagyis az összes olyan oldalamon, ahol ez a modul van megvan a probléma! A nevezett oldalt csak példának raktam be, mert ez az oldal átépítés alatt van, és azért nem frissítem.
Teljesen igazad van az SSL-el kapcsolatban, ez is meglesz hamarosan az összes oldalamnál.
A probléma olyan oldalnál is megvan, ahol rendszeres a frissítés, mint például itt:
www.immuniweb.com/websec/?id=ThXLJdLP

"Ha magunkhoz veszünk egy éhező kutyát és enni adunk neki, akkor soha nem fog megharapni. Ez a különbség a kutya és az ember között." kutyanet.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!