Webhoszting szolgáltatástól elvárható követelmény

Több
6 éve 10 hónapja - 6 éve 10 hónapja #12219 Írta: jemie
jemie válaszolt a következő témában: Webhoszting szolgáltatástól elvárható követelmény
A céges email fiókot át viszed a gmail üzleti levelezésébe egy mx rekorddal és havi 1500 ft-ért van 15 GB email tárhelyed céges, azaz nem gmail címmel.
Így bármikor bárhonnan bármilyen eszközről elérhető a webes email felület.

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 10 hónapja jemie által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 10 hónapja #12222 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Webhoszting szolgáltatástól elvárható követelmény
Ha lenne 18eFt-juk gmailes levelezésre, akkor vélhetően nagyobb tárhelyre is futná.
De nem kell, elegendő létrehozni a háttérben egy gmail fiókot, és minden beérkező levelet átirányítani oda. A gmail fiókban fel lehet venni a jelenlegi levélküldő szolgáltatást, így akinek levelet küld, az azt fogja látni, hogy az eredeti címről érkezett.
Én is így használom

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 11 hónapja - 4 éve 11 hónapja #14763 Írta: csicsa55
csicsa55 válaszolt a következő témában: Webhoszting szolgáltatástól elvárható követelmény
Üdv. Nem vagyok híve a régi topicok újraélesztésének, de emiatt nem akarok új szálat nyitni. Úgy érzem beszélnem kell róla, mivel nem vagyok egyedül ezzel. Konkrétan tudom, hogy Zotius kolléga is hasonlóan járt.

Nem szeretném itt nyilvános fórumon megnevezni a két céget, nehogy bepereljenek üzletrontás címen. Ha valakit érdekel privátban megírom.

Tehát adott A cég. Ennél a cégnél üzemeltettem az itteni fórumos guruk javaslatára több honlapot. De tudtommal anno még ez a honlap is ennél a cégnél lakott. Az A cég egy idő után feltehetően megelégelte a szok szopást a sorozatosan feltört joomla honlapok miatt és megszűntette ezt a szolgáltatását, ebben tájékoztatta is ügyfeleit, hogy ezt a tevékenységet egy másik cég veszi át. Nevezzük B-nek. Ez a cég átvette ugyanazon az áron az A cég ügyfeleit. Aztán valamiért nekik sem volt szerencséjük a joomlás ügyfelekkel és bekeményítettek és felszólították a joomlásokat, hogy vagy átállnak egy másik cmsre, vagy viszont látásra.

Na most tök úgy tűnik, hogy a joomla egy megbízhatalan szar. Persze, hogy az, ha hanyagok az üzemeltetők és összerakás után magára hagyják. De biztos vagyok benne, hogy Wordpress meg drupal vagy e107 honlapokat is hahynak az üzemeltetők elhanyagolni. De azokat mégsem törik fel? Igazából nem is az a kérdésem, hogy most akkor jó vagy szar a joomla, csak ezt a hozáállást a szolgáltató részéről nem értem. Ha valóban ennyire katasztrófális a helyzet, akkor a többi weghoszting cég miért nem teszi meg ezt a lépést?

Mellesleg az a bizonyos A cég amúgy is hanyagul kezelte a dolgokat. Két ügyfelemnek is elfelejtettek számlázni évekig. Más probléma is volt, amit már itt leírtam. Lehetne csinálni egy titkos listát, amit egymás között megosztunk privátban, hogy mely cégeket célszerű elkerülni. Hármat tudok mondani.
Utolsó szerkesztés: 4 éve 11 hónapja csicsa55 által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 11 hónapja #14764 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Webhoszting szolgáltatástól elvárható követelmény
Nem tudom mennyire lejáratása egy cégnek, ha megírod, hogy nem enged bizonyos tartalmakat. Ez elvileg saját döntése, ha ezt az ASZF-ben leírja, akkor korrekt.
Ezek után azt hiszem nyugodtan megírhatod, hogy kik nem engednek joomlát futtatni.

Személyes tapasztalatom, hogy még mindíg iszonyatosan sok 1.5 -ös joomla rendszer fut, mert a tulajdonosok ne akarnak a fejlesztésre költeni "mert hát olyan jól működik egyébként". Na ez a verzió viszont még életében is orosz rulett volt, nem hogy a támogatás megszűntével

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 11 hónapja #14765 Írta: csicsa55
csicsa55 válaszolt a következő témában: Webhoszting szolgáltatástól elvárható követelmény
"még mindíg iszonyatosan sok 1.5 -ös joomla rendszer fut"
Sajnos igaz.
Pl ez is, pedig ez milyen színvonalas designnal van ellátva:
www.livinghistory.hu/

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 11 hónapja #14766 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Webhoszting szolgáltatástól elvárható követelmény

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!