Feltört weboldal esetében, hogy tudnám megkeresni az idegen fájlokat?

Több
7 éve 4 hónapja #10602 Írta: dmc
Sziasztok!

Most került hozzám 2 db oldal és vannak vele kisebb gondok.
Mind a kettő alaprendszert és a hozzá tartozó dolgokat frissítettem erre a verzióra : Joomla! 3.3.6 Stable
Sajna tudom hogy mikor törték fel az oldalt és helyeztek el php fájlokat.
Arra lennék kíváncsi hogy dátumra lehet e keresni?
Tudom azt hogy dec 1 jén kerültek fel a fájlok de nem igen szeretnék végignézni minden mappát ( remélem van valami megoldás )
Van valami megoldás vagy valami?

A választ előre is köszönöm

dmc

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 4 hónapja #10603 Írta: Balázs
Például a Total Commanderrel elég részletes szűrést lehet végrehajtani egy fájlrendszeren.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Több
7 éve 4 hónapja #10604 Írta: dmc
Köszönöm Balázs a választ!
Próbáltam de megmondom őszintén nem tudom hogy tudok dátumra keresni.

köszönöm

Több
7 éve 4 hónapja #10607 Írta: Zotius

dmc írta: Tudom azt hogy dec 1 jén kerültek fel a fájlok de nem igen szeretnék végignézni minden mappát ( remélem van valami megoldás )

Ha már így történt, szerintem ne azon törd a fejed egyből, hogy hogyan tudnál több időt megspórolni. Ilyen esetekre még a Total Commander fejlesztői sem dolgoztak ki „for-lazy” megoldást... :D
A Total Commander paneljén CTRL-F2-vel állítsd be a részletes nézetet, hogy láthasd a fájlok keletkezési dátumát, esetleg állítsd a rendezést a dátum szerint csökkenőre.

A mappákat érdemes mindenképp végignyálazni, mert a hekkerek nem mindig csak ugyanabba a mappába pakolnak. Találkoztam már olyannal, hogy a plugins mappába, máskor az includes mappába bújtatták cuccaikat.

Ha esetleg még nem ismered "fejből" a Joomla-hoz tartozó mappák neveit, segítségedre lehet, ha a Total Commander másik oldalán egy eredeti telepítő struktúrájával hasonlítod össze.
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: dmc

Több
7 éve 4 hónapja #10608 Írta: dmc
Igen mint te is írtad nem mindig ugyanabba a mappába tették a kódot el.
Tudom nálam is ez van csak a dátum biztos.

Több
7 éve 4 hónapja #10609 Írta: Balázs
Total Commander -> Parancsok -> Keresés -> Bővített -> Dátumok közötti

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: dmc