Már van kettő komponensem, amit töröltem, de az adminisztrációs felület menüjében továbbra is benne van.
A komponenseket nem látom se a bővítménykezelőben, se az adatbázisban.
Hogy tudom teljesen kipucolni ezeket a dolgokat?
Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!