file Virtuemart 4 termék adatlap darabszám gomb hiba

Több
2022 szept. 09 14:29 #1 Írta: trektomy
Virtuemart 4 termék adatlap darabszám gomb hiba téma létrehozva trektomy által
Sziasztok

Kis segítséget szeretnék kérni olyan hibába ütköztem, hogy a termékeknél amikor be akarom rakni hogy 5 db-ot tegyen a kosárba azt ugye kis szövegdoboz jelzi illetve egy + - gomb de valamiért nekem csak 2 szürke csik van ott és nem találom hol lehetne azt módosítani melyik fájlban. Funkcionálisan működik csak csúnya össze van nyomva vagy nem tudom :)

Esetleg van valami tippetek mit hol keressek?
itt látszik a hiba

Köszönöm

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
2022 szept. 12 13:14 #2 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Virtuemart 4 termék adatlap darabszám gomb hiba
Vagy CSS-sel adsz neki szebb formát és esetleg + - jelet,
Vagy meg kell nézni a sablon és vagy a már meglevő sablon felülírással, vagy új sablon felülírással a sublayout/addtocartbar.php módosításával.
Itt a
<span class="quantity-controls js-recalculate">
					<input type="button" class="quantity-controls quantity-plus"/>
					<input type="button" class="quantity-controls quantity-minus"/>
				</span>
részben adhatsz "értéket" a gomboknak

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhet, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Több
2022 szept. 13 14:49 #3 Írta: trektomy
trektomy válaszolt a következő témában: Virtuemart 4 termék adatlap darabszám gomb hiba
Köszönöm a segítséget atemplate zavart be neki valamiért. átkapcsoltam, hogy a virtuemart kinézetet használja és már meg is jelent.
Köszönöm mégegyszer.

Lehet még egy gyors krédés itt a VM4-nél ha valaki regisztrál kapok róla emailt, ha rendel akkor nem én se meg az se aki rendelt viszont ha változtatok a státuszon jön megy a mail.
Pedig be van állitva kapcsolat tartó minden..
Ötlet esetleg valakinek?

Köszönöm

Több
2022 szept. 13 14:57 #4 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Virtuemart 4 termék adatlap darabszám gomb hiba
Valószínűleg az a megrendelés állapot amibe megrendelés után kerül a megrendelés nincs beállítva úgy hogy kimenjen levél a vevőnek és a shop adminnak. A VM Beállításoknál tudod megadni (2. fül - Email vagy Orders), hogy milyen megrendelés állapotoknál megy az email a vevőnék a shop adminnak.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhet, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Több
2022 szept. 13 14:58 #5 Írta: trektomy
trektomy válaszolt a következő témában: Virtuemart 4 termék adatlap darabszám gomb hiba
megoldottam egy pluginnem volt bekapcsolva most jön mind a 2 helyre a mail. bár dob hiba üzit amit nem értek:
SMTP Error: data not accepted.SMTP server error: DATA END command failed Detail: Reject, id=07270-20 - spam SMTP code: 554 Additional SMTP info: 5.7.0

Több
2022 szept. 26 12:14 #6 Írta: trektomy
Megoldottam valamiért a szerveren lévő spam szűrő spamnek jelölte és ezért volt a hiba üzenet.

Több
2022 szept. 26 12:16 #7 Írta: trektomy
Azt esetleg nem tudjátok, hogy tudnám kijavítani azt hogy bejelentkezés után a kosárnál használja az ékezeteket?
Valamiért nem használja: "Tam&aacute;s"

Illetve feladok egy megrendelés két ímélt kapok más más rendelésszámmal.

Köszi