Modul megjelenési engedélyeinek lehetősége eltűnt

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #14485 Írta: bigzso
Üdv!
Már más Joomla oldalamnál is volt ilyen (jelenlegi 3.9.2), hogy belépve a modulba, eltűnt "alulról" az a lehetőség, hogy beállítsam mely menüknél jelenhet meg az adott modul. Felülről is eltűnt az a menüsor a modulbeállításnál, ahol egyéb dolgokat állíthatok, mint pl. az öröklést, stb. Nagyon nagy szükségem lenne most erre.
THX, bigzso
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja bigzso által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja #14486 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Modul megjelenési engedélyeinek lehetősége eltűnt
Nem tudom milyen verzióról frissítettél J3.9.2-re, de a modulok menühöz rendelése régóta nem a modul alatt van, hanem a modul füleken.
Azt nem tudom mit értesz öröklés alatt, ha ez neked a Jogosultságoknál levő beállítási lehetőséget akkor ez is a modul füleknél az Engedélyek fül.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja #14487 Írta: bigzso
bigzso válaszolt a következő témában: Modul megjelenési engedélyeinek lehetősége eltűnt
Bocs, ha nem voltam pontos, csak mert körülbelül emlékeztem arra, hol lehetett beállítani a modulok megjelenítési lehetőségeit. Úgy emlékeztem, hogy a modul beállításait megnyitva, megjelent kissé felül egy menü sor, köztük azzal, ahol be lehetett állítani azt, hogy mely menüknél jelenhet meg az adott modul. Mellékelek egy képet, szerintem innen hiányzik valami. Illetve a amikor belépek a modulba, akkor az admin felület fő menüsora (legfelül) csak mezőnevekkel jelenik meg. Egyébként folyamatosan frissítettem, mindig amikor megjelent a legújabb Joomla kiadás, és jelzett a honlap, hogy van frissítés, én frissítettem. Így a jelenlegi a 3.9.1-ről lett frissítve, de ez a probléma már egy korábbi frissítésnél jelentkezett, csak nem tudom melyik után, mert annyira nem kell az adott honlapot napi szinten piszkálnom.
Köszi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #14488 Írta: bigzso
bigzso válaszolt a következő témában: Modul megjelenési engedélyeinek lehetősége eltűnt
Még egy kis pontosítás. Valójában azt szeretném elérni, hogy bizonyos modulok, csak bizonyos oldalaknál jelenjenek meg. Ennek a lehetősége tűnt el. AZ öröklést azt hagyjuk, az nem érdekes, nem is tudom miért említettem. :)
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja bigzso által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja #14489 Írta: csigafi
csigafi válaszolt a következő témában: Modul megjelenési engedélyeinek lehetősége eltűnt
Nézd meg hogy a php hanyas verziója fut a szervereden. minimum 5,6 os kellene neki. Viszont már az is elavult a joomla ezen verziójához, persze eldöcög vele

így kéne kinéznie nálad is.
Még ami lehetséges hogy fájlok másolásánál valami megsérült ha volt másolás. Próbáld meg újra lefrissíteni ha engedi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 2 hónapja - 5 éve 2 hónapja #14490 Írta: bigzso
bigzso válaszolt a következő témában: Modul megjelenési engedélyeinek lehetősége eltűnt
Igen, igen, igen!
Pontosan erről beszéltem, hogy ezt a menüsort hiányolom! :(
PHP: 7.1.22
A Komponensek->Joomla frissítésen belül újra telepítettem az egész oldalt, de semmi változás. Egyéb ötlet?
Köszi
Utolsó szerkesztés: 5 éve 2 hónapja bigzso által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!