Joomla upload_max_filesize es post_max_size valtoztatasa

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #13680 Írta: Cyber Beginner
Joomla upload_max_filesize es post_max_size valtoztatasa téma létrehozva Cyber Beginner által
Kezdokent egyebb hanyodtatasaim utan most azzal probalkozom, hogy az XAMPP alatt local telepitett Joomlaba probalom beletenni a szukseges modulokat, es az egeszet feltolteni a Host szerverere. Itt azonban ujabb akadalyba utkoztem.
A kisebb modulok siman mentek, de pl. a Joomla 3.8.8 frissites vagy az Akeeba telepito eseteben hibauzenetet kaptam:
"Error
There was an error uploading this file to the server.
Maximum PHP file upload size is too small: This is set in php.ini in both upload_max_filesize and post_max_size settings of your PHP settings (located in php.ini and/or .htaccess file).
Unable to find install package"
Gondoltam, ezzel meg igy tudatlanul is megbirkozom, atirom a php.ini ket szukseges erteket, monjuk 20M-ra, es szep lesz az elet.





Hat nem!!!





Hiaba irtam at az ertekeket a php.ini-ben, a helyzet valtozatlan, A PHP Information alatt is valtozatlan 2M es 8M erteket jelez.
Van valami otleted, hogy ez miert van igy?

Minde valaszt koszonok elore is!
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Cyber Beginner által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja #13682 Írta: Motoros
Motoros válaszolt a következő témában: Joomla upload_max_filesize es post_max_size valtoztatasa
A.) Van itt is pl. némi dokumentáció.
php.net/manual/en/ini.core.php
documentation.cpanel.net/display/EA4/PHP+Home#PHPHome-ModifyPHP

B.) Nem szükséges a kiszolgálót újra indítani a változtatások életbe léptetéséhez?
C.) Nincs user.ini vagy .htaccess állományban (is) beállítva?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja #13683 Írta: Cyber Beginner
Cyber Beginner válaszolt a következő témában: Joomla upload_max_filesize es post_max_size valtoztatasa
Koszonom a valaszodat, igazad van.
Ejjel kozben sok molyolast kovetoen rajottem a megoldasra. A PHP infoban megtalaltam, hogy melyik php.ini-t hasznalja az oldal, utana az XAMPP alatt ujrainditottam az Apache-t es ezzel ez a problema megoldodott.
Kozben adodott ujabb kerdesem:
Eddig sosem hasznaltam Akeeba Bacupot, most ravisz a kenyszeruseg, hogy a localhost-on elkeszitett anyagot egyben toltsem fel a Host szerverere, mert az ott telepitett Joomla keptelen telepiteni a modulokat.
Szoval, a backup mar sikerult, a kerdeseim azok, hogy
1./ A kickstart.php-t hova kell bemasolnom ahhoz, hogy elvegezze a feladatat?
2./ Mindket oldalon (localhost es Host szervere) ott kell lennie?

Ha ezzel kapcsolatban van tapasztalatod, halas lennek valaszodert.

Udv,
Denis

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja #13687 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: Joomla upload_max_filesize es post_max_size valtoztatasa
Akeeba-val készíthetsz ZIP mentést is, akkor nem kell semmi kickstart, hasonló telepítőt kapsz mint a joomla "gyári" telepítője, ugyan úgy a tárhelyre kicsomagolva felmásolod és indul a telepítés.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja #13688 Írta: Cyber Beginner
Cyber Beginner válaszolt a következő témában: Joomla upload_max_filesize es post_max_size valtoztatasa
Koszonom a valaszodat, meg fogom probalni, bar attoltartok, hogy a feltolteskor ugyanabba a zsakutcaba fogok jutni, mint a modulok telepitesenel...

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja #13695 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Joomla upload_max_filesize es post_max_size valtoztatasa
Amíg ezt a problémát nem sikerült áthidalni, addig az elég nagy biztonsági kockázat bármilyen tartalomkezelőt használsz, ha nem tudod közvetlenül frissíteni. Ilyen lehet, hogy célszerű, ha elgondolkozol egy szolgáltatóváltáson.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!