0 Using $this when not in object context

  • Lacite
  • Lacite profilkép Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 10 hónapja #13652 Írta: Lacite
0 Using $this when not in object context téma létrehozva Lacite által
Tegnap reggel kaptam a Joomla!org.-tól az értesítést, hogy a 3.8.7 verzióról frissíthetek 3.8.8.-ra. Ilyenkor az emberfia méltányolja az okosabb érvelését, hát beléptem az admin felületre és elindítottam a frissítést. A szokásos módon lefutott a dolog, kiléptem, megnéztem a weblapot, OK minden... Talán egy órával később (10 körül) eszembe jutott, hogy egy cikket fel kell rakni egy már meglevő menübe, hát gyorsan azt is megcsináltam.
Délután fél 6 körül ültem ismét az asztali PC-hez, és szokás szerint ránéztem a honlapra... Az itt látható kép fogadott...:dry: :whistle:



Tudna valaki segíteni abban, hogy hogyan lehet helyrehozni ezt a hibát? (Fogalmam sincs, mi ez, eddig soha nem is láttam ilyet... )

Előre is köszönöm!
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja #13673 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: 0 Using $this when not in object context
Célszerű lenne a hibakiíratás szintjét magasabbra venni, hogy ha van további hibaüzenet az meg tudjon jelleni: Joomla! adminisztráció -> Rendszer -> Globál konfiguráció -> Kiszolgáló -> Kiszolgáló beállításai -> Hibajelentés -> Maximális

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

  • Lacite
  • Lacite profilkép Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 10 hónapja #13675 Írta: Lacite
Lacite válaszolt a következő témában: 0 Using $this when not in object context
Átállítottam.
Sajnos, csak ugyanaz a hibajelzés jelenik meg... :sick:
Mit tehetünk még?
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

  • Lacite
  • Lacite profilkép Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 10 hónapja #13681 Írta: Lacite
Lacite válaszolt a következő témában: 0 Using $this when not in object context
Úgy tűnik, erre a hibára senkinek nincs megoldás-javaslata... :dry:
Vagy annyira ritka, vagy annyira súlyos... ?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja #13686 Írta: freepetya
freepetya válaszolt a következő témában: 0 Using $this when not in object context
Próbáld azt a cikket levenni amit legutóbb feltettél és a hiba utána jelentkezett. Próbáld alap sablonnal.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

  • Lacite
  • Lacite profilkép Témaindító
  • Látogató
  • Látogató
5 éve 10 hónapja #13689 Írta: Lacite
Lacite válaszolt a következő témában: 0 Using $this when not in object context
Kösz a jó szándékot... :)

Sajnos, semmi eredmény. Levettem a cikket, kiiktattam még azt a menüt is, ahova bekerült, megpróbáltam az alap sablonnal, másik sablonnal, de az eredmény változatlan. Ugyanez a hibaüzenet jelenik meg. Nem lehetséges, hogy a Jooomla! 3.8.7. után felrakott 8-as frissítésben van/volt a hiba?

Sokféle hibával találkoztam már, de ezt még sosem láttam. A Google ad ugyan egy csomó - számomra érthetetlen és megfejthetetlen - ajánlatot és „segítséget" ehhez a hibához, de ahhoz nyilván programozónak kellene lenni, nem ilyen laikus adminnak...

A frissítést meg visszaállítani nyilván nem tudom, vagy nem is lehet...?

Végső esetben segíthetne a teljes törlés és egy korábbi mentés felrakása az Akeeba_backup, illetve a Kickstart_core segítségével?

Erről van-e valami szakvélemény?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!