IIS - Modul telepítésekor The page cannot be displayed because an internal server error has occurred hiba

Több
5 éve 10 hónapja #13649 Írta: Cyber Beginner
Mint új tag, és nagyon kezdő, üdvözlök mindenkit, aki nem sajnálja az idejét arra, hogy segítsen az olyan "balfékeknek", mint én.

A probléma a következő:

szolgáltatóm szerverére tegnap telepítettem a Joomla 3.8.8 verziót.
A telepítés és kezelés Windows Hosting / Plesk alatt lehetséges.
A Joomla telepítés problémamentes volt, amint azonban modulokat akartam a Joomlába telepíteni, mindig hibéra futottam, a hibaüzenet: "The page cannot be displayed because an intemal server error has occurred.".

Harmadik, negyedik kisérletem után felvettem a kapcsolatot a Host Supporttal, kb. 1 1/2 óra hosszan próbálgattunk dolgokat, végül azzal zártuk, hogy ők a saját oldalukon nem látnak hibát...

Nincs valami ötletetek, hogy mi lehet a sikertelenségem oka (most nem olyan választ várok, hogy a tudatlanságom - azzal tiszt-ban vagyok)?
Mi lehet a megoldás?

Mindenválaszt előre is köszönök,
Üdv,
Denis

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #13650 Írta: Balázs
Elsőre jó kérdés, én például nem sok ISS-en futó Joomlával foglalkoztam, a tmp mappából történő telepítés működik? docs.joomlabamboo.com/getting-started/ho...p-folder-in-joomla-3

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja #13654 Írta: Cyber Beginner
Köszönöm válaszodat, megpróbálom.
Bevallom, mem tudom, hogy került a címbe az "IIS"...
A Windows Hosting / Plesk alatt van, ott lehet a"Backend"-en dolgozni, egy link átvisz a már telepitett Joomlaba, és az már az ott szokásos felületen szerkeszthető (már ha működik).
Azt még ha elárulnád, a tmp mappából telepítéskor (itt a httpdoc-ű/joomla mappa/temp mappáról beszélünk?) a mappában lehet más is, vagy ürítsem ki előtte, a feltültött fájlt tömör1tve hagyjam, vagy bontsam ki a mappában?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja #13655 Írta: Cyber Beginner
Végigolvastam a küldött linken található utas1tást, pontosan követtem minden lépését, a végeeredmény ez lett:
"The page cannot be displayed because an internal server error has occurred."
Telesen tanácstalan vagyok...

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja #13656 Írta: Balázs
A Plesk az csak adminisztrációs felület, ahol közvetlen elérheted a beállításaidat, valamint a szolgáltatásokat. A kérdés inkább az, hogy a szerver Windows vagy Linux alapú.
Joomla adminisztrációs -> Rendszerinformáció -> PHP alap és Webkiszolgáló sorok.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 10 hónapja - 5 éve 10 hónapja #13658 Írta: Cyber Beginner
Mellékletek:
Utolsó szerkesztés: 5 éve 10 hónapja Cyber Beginner által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!