Van-e arra lehetőség, hogy amíg felépítem a weblapot, addig ne legyen látható a külvilág felé, de én tudjam szerkeszteni?

Több
6 éve 8 hónapja #12351 Írta: Hedo
Sziasztok. Van arra lehetőség, hogy amíg fölépítem a weblapot, addig ne legyen látható a külvilág felé, de én szerkesztés közben tudjam nézegetni a változásokat? Az is jó ha egy alternatív címen tudom megjeleníteni addig. Pl: mydomain.com/tesztkornyezet
A globális konfig > Webhely leállítása funkció jó lenne, csak akkor én sem látom a változtatásokat.
Köszi szépen!

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 8 hónapja #12352 Írta: freepetya
Ha mydomain.com/tesztkornyezet útvonalon szeretnéd, akkor oda kell telepíteni, vagy áthelyezni a rendszert(áthelyezésnél a configuration.php-ben az útvonalat állítani kell). A webhely leállítása is jó, ha ott bejelentkezel, akkor láthatod az oldalt.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 8 hónapja #12353 Írta: Hedo
Áthelyezés úgy megy hogy az összes fájlt másolom, és átállítom a configuration.php-ben az útvolnalat? Mást nem kell? Nincs erről egy leírás valahol hogy kell?

A webhely leállítással az a bajom, ha átállítom akkor kiad egy üzenetet hogy átmenetileg nem elérhető. Ez tök jó, csak hiába vagyok adminként bent, ha csekkolnám a változtatást, nekem is azt az oldalt adja be. Lehet máshogy kellene csekkolnom? Admin felületen, jobb fölső sarokban a user mellett szoktam megnézni.
Köszi

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 8 hónapja - 6 éve 8 hónapja #12354 Írta: freepetya
Ha megnyitod a configuration.php-t fogod látni azt a két sort ahol módosítani kell az útvonalat, a logs éa tmp elérési útja.
Egyébként, ha a weboldal offline, (mydomain.com) akkor ott van egy bejelentkezési lehetőség a frontendre. Ha ez neked valamiért nem felel meg, akkor tedd át almappába.
Utolsó szerkesztés: 6 éve 8 hónapja freepetya által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hedo

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
6 éve 8 hónapja #12377 Írta: kovacshazi
Nem kell semmiféle költöztetés.
Az OK, hogy az oldal leállításkor azt látod, hogy az oldal nem elérhető, de ha itt a frontenden belépsz akkor látod az oldalt.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Hedo

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!