HD kijelzős telefonokon hibásan jelenik meg a képváltó

Több
8 éve 23 órája #9346 Írta: csezo
Sziasztok!
Eddig nagyjából simán ment a responsiv megjelenítés beállítása. A CSS @media..... megadta a felbontásfüggő lehetőségeket. Ha kisebb, mint, akkor más css file.
Eddig.
Aztán ugye megjelentek a palacsintasütő méretű full HD felbontású mobilok, és bukott a mutatvány.

Van valakinek tapasztalata, ötlete erre?

A konkrét feladat: adott egy naponta egyszer automatikusan felnyíló slider, ami desktopon még elviselhető, de mobilon nagyon durva, és ott nem is kellene. Az én telefonomon (iPhone5c) teljesen korrekten "csendben" marad, de a megbízó full HD-s samsungján ott ugrál, de nem kéne

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 13 órája #9347 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: HD kijelzős telefonokon hibásan jelenik meg a képváltó
Link?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 4 órája #9351 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: HD kijelzős telefonokon hibásan jelenik meg a képváltó
e-napszemuveg.hu/

A ZOPIM marad, de az akciós slider mobilon nem kellene

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 órája #9352 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: HD kijelzős telefonokon hibásan jelenik meg a képváltó
Én néztem full HD-ban egy Lumia 930-on és ott minden oké, valamint megnéztem emulátorral Iphone-okon, valamint Samsung S5-ön, és Naxus 6-on itt is minden rendben volt.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9356 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: HD kijelzős telefonokon hibásan jelenik meg a képváltó
Személyesen ilyen méretű kijelzőn nem láttam. Azt tudom, hogy felbontásfüggően viselkedik, az korrekt.
ELVILEG full HD kijelzőn ugyan annak kellene látszani, mint amit a resposiv teszterek mutatnak....

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 11 hónapja #9359 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: HD kijelzős telefonokon hibásan jelenik meg a képváltó
Nálam ilyen:

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Mellékletek:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!