A globális konfiguráció oldala nem töltődik be

Több
8 éve 2 hónapja #8907 Írta: tikiss
A globális konfiguráció oldala nem töltődik be téma létrehozva tikiss által
Sziasztok!
Azzal a probléma szembesültem a mai nap, hogy megszeretném nézni a Global Configration oldalt, csak egy fehér lap jelenik.
Nem tudom mióta van ez egy, de tegnap csináltam meg a legutóbbi Joomla frissítést, vagyis most 3.4.8 a verziója.

A configuration.php fájlban a hiba megjelenítést átállítottam maximumra, így a következő hibaüzenet jelenik meg mikor a Config oldalt szeretném megnézni:
Fatal error: Interface 'JView' not found in /home1/xxx/xxx/xxx/public_html/libraries/joomla/view/base.php on line 18
Próbálkoztam már angolul keresni erre a hibára, de nem sok találat van, amit találtam azt már szinte mind egy kivételével:
forum.joomla.org/viewtopic.php?f=708&t=876379
Futassam SSH-n keresztül a cli/deletefiles.php szkriptet amire a következő hibaüzenetet kapom:
-bash: public_html/cli/deletefiles.php: Permission denied
De nem igazán értem miért van hozzáférési hiba.

Valakinek esetleg valami ötlete miért nem működik a Global Configuration oldal?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #8908 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: A globális konfiguráció oldala nem töltődik be
Visszírva az eredeti értékre gondolom működik az oldal, nem?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #8909 Írta: tikiss
tikiss válaszolt a következő témában: A globális konfiguráció oldala nem töltődik be
A web oldal hibamentesen működik.
Csak a Joomla adminisztrátori oldalának Global Configuration oldala nem működik. Csak egy fehér oldal jelenik meg, semmi nincs rajt, kivéve ha a hiba jelentést átállítom maximumra vagy develepment-re, akkor a már leírt hibaüzenet látható.
Egyébként a Joomla admin felületének a többi része teljesen jól működik., csak és kizárólag a Global Config oldal nem jelenik meg.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja - 8 éve 2 hónapja #8910 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: A globális konfiguráció oldala nem töltődik be
Az alatta lévő javaslatot is próbáltad, mert a kérdést feltevőnek egy külső fejlesztő által telepített komponens zavart be?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 8 éve 2 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #8911 Írta: tikiss
tikiss válaszolt a következő témában: A globális konfiguráció oldala nem töltődik be
A következőket néztem meg:
Az első hozzászólásban kérdezik, hogy a következő fájl hiányzik-e:
libraries/joomla/application/component/view.php
Nálam a a libraries/joomla/application/ mappában csak egy web almappa található.
A következő, hogy a libraries/joomla/view/view.php fájlban van-e JView interface.
A view mappa nálam meg van, de nincs benne view.php fájl.

Hogy ha megnézem a hibaüzenetben írt fájl /public_html/libraries/joomla/view/base.php, 18-as a sorát, akkor a következő van ott:
Code:
abstract class JViewBase implements JView {
Nem vagyok programozó, de ebből arra következtetek, hogy a JView-t nem tudja implementálni a base.php fájl, ami azért van mert nincs ilyen interface.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 2 hónapja #8912 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: A globális konfiguráció oldala nem töltődik be
Itt meg van a 4 fájl?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Mellékletek:
A következő felhasználók mondtak köszönetet: badam

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!