Pluginok nem látszanak

Több
8 éve 5 hónapja #8371 Írta: GitFun
Pluginok nem látszanak téma létrehozva GitFun által
3.4.4 alatt két plugint telepítettem: Cookies Pro és EasyCalcCheck Plus (ECC+). Mindkettő rendben települt, paraméterezhetők, engedélyezve vannak, de az oldalon nem jelennek meg. Az ECC+ a captcha választó legördülőben sem jelenik meg.
Mit szúrok el?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja #8372 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Pluginok nem látszanak
Meglehetősen furcsa anomália. Előszört azt kellene felmérni, hogy maga a telepítési funkció szált el nálad? Esetleg próbálj meg egy másik beépülőt is telepíteni, hogy az megjelenik-e vagy sem.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja #8373 Írta: GitFun
GitFun válaszolt a következő témában: Pluginok nem látszanak
A "Device Cookieinfoval" ugyanez volt a helyzet, a "EU e-Privacy Directive" viszont működik. Mondhatnám, hogy tovább lehet lépni, az ECC+ nélkül lehet létezni. Mindenesetre nem megnyugtató, hogy ilyen kis rejtett hibák vannak.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja #8374 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Pluginok nem látszanak
Captchában szerintem a beépített Recaptcha v2 ami jó, szerintem ez miatt felesleges plusz egy plugint telepíteni.
Persze ettől függetlenül továbbra is fura, hogy nem funkcionál megfelelően, ha kompatibilis vele.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja #8375 Írta: GitFun
GitFun válaszolt a következő témában: Pluginok nem látszanak
Elég furcsa, de ez most így marad. A recaptha cseréjét azért gondoltam, mert a napokban párszor átmentek rajta robotok, bár kárt nem tudtak tenni, itt csak levelezőlistára iratkozhattak fel.
Amúgy ezzel az oldallal annak idején a J3-ra migráláskor is volt több probléma, itt a fórumon is kaptam segítséget. Lehet, hogy az lesz a megoldás, hogy majd a hosszú téli estéken egy szűz Joomlába átköltöztetem.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
8 éve 5 hónapja - 8 éve 5 hónapja #8376 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Pluginok nem látszanak
A Recaptcha kettes verzióján szerintem nem igazán tudnak átmenni, mert ott nagy komoly képfeldolgozás megoldások kellenének egy-egy olyan kvíznél, hogy jelöld be az összes táblát, vagy krumplit tartalmazó ételt stb. amelyet nagyon nehezen lehetne csak kivitelezni. Magában a Reacaptcha beépülőmodulban tudod a verziót átállítani.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 8 éve 5 hónapja Balázs által.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: GitFun

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!