index.php: fehér oldal

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #4102 Írta: Hunnia
index.php: fehér oldal téma létrehozva Hunnia által
Sziasztok!
Egy időre lecseréltem az index.php fájlt egy sajátra, hogy ideiglenesen más legyen a kezdő oldal. Most töröltem a sajátot és visszaneveztem index.php.bak-ról index.php-re a régit, de a kezdőlap üres böngészőben nézve.
Felülírtam már régebbi mentésből is, friss Joomla telepítőből is, de nem változik semmi.

Ami változás történt, az pl. hogy feltelepítettem az sh404sef komponenst, de már töröltem is.

Ha Backand üzemen kívül helyezem az oldalt, akkor az működőképes. Mi lehet a gond?

Üdv!
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Hunnia által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #4103 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: index.php: fehér oldal
Gyorsítótár törlése a Globális konfigurációban?

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja - 10 éve 2 hónapja #4104 Írta: Hunnia
Hunnia válaszolt a következő témában: index.php: fehér oldal
A legfontosabbra nem is gondoltam, pedig több mint egy órát foglalkoztam a beállításával. Közben feltettem az Acess Managert , hogy bizonyos szintű tagsággal rendelkező csoportok láthassanak bizonyos tartalmakat. Ennek a kikapcsolása megoldott a problémát. Hát majdnem törölheted is a topicot :)
Utolsó szerkesztés: 10 éve 2 hónapja Hunnia által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
10 éve 2 hónapja #4106 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: index.php: fehér oldal
He-he, külső komponensekről nem volt szó :) A lényeg, hogy megoldódott.

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!