A cikkben lévő képeket nem látja a facebbok megosztáskor

Több
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #15470 Írta: gyutacs
Készítettünk egy kategóriát külön írásoknak, amiket szeretnénk megosztani facebookon, de ha megosztjuk a linket, akkor csak a szöveg látható a megosztásnál, a cikkben lévő képet nem teszi hozzá. A kép fontos volna mert sokkal figyelemfelkeltőbb. A sablonra gyanakodtam, de nem azzal van a gond, ha a kategóriából áthelyezem a cikket egy másikba, akkor egyből látja a facebook.
Ezt hol lehet beállítani? Tudnátok nekem ebben segíteni?
Előre is köszönöm a segítséget!
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hónapja gyutacs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #15472 Írta: csicsa55
csicsa55 válaszolt a következő témában: A cikkben lévő képeket nem látja a facebbok megosztáskor
Szia

Erről már volt szó nem is olyan régen itt .
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hónapja csicsa55 által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 2 hónapja #15473 Írta: gyutacs
gyutacs válaszolt a következő témában: A cikkben lévő képeket nem látja a facebbok megosztáskor
Az oldalunkról, ha valaki megoszt egy cikket, akkor az abban lévő képet automatikusan beadja a facebook. Ez igy van most is. Csak ezzel a kategóriával van a gondom, mert ha ebből oszt meg valaki cikket, akkor nem ajánlja fel. Én tudom hogy lehet képet adni a megosztásoknak ha ilyen van, de a közösségünk tagjainak külön nem tudom elmagyarázni. Ők osztják és csak a szöveg van, a cikk címe.
Szóval mi lehet, hogy automatikusan, (mint a legtöbb portálon van), nálunk ebben a kategóriában nem adja be a képet?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 2 hónapja #15474 Írta: gyutacs
gyutacs válaszolt a következő témában: A cikkben lévő képeket nem látja a facebbok megosztáskor
Ugyanannak a cikknek a megosztása úgy, hogy csak a kategória lett megváltoztatva:

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 2 hónapja #15476 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: A cikkben lévő képeket nem látja a facebbok megosztáskor
Bianka kérdez egy másik sablon. Nem lehetséges, hogy abban a sablonban nincsenek benne a facebook og meta elemek?

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
4 éve 2 hónapja - 4 éve 2 hónapja #15478 Írta: gyutacs
gyutacs válaszolt a következő témában: A cikkben lévő képeket nem látja a facebbok megosztáskor
Kipróbáltam több sablont is nem az a gond, ha meghagyom az oldal alapértelmezett sablonját abban a kategóriaában akkor sem szedi fel a képeket a facebook.
Valami a kategória beállításnál lehet?
Utolsó szerkesztés: 4 éve 2 hónapja gyutacs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!