Cikkek megosztása a közösségi oldalakon

Több
5 éve 11 hónapja #13413 Írta: Quwick
Cikkek megosztása a közösségi oldalakon téma létrehozva Quwick által
Sziasztok!

A weboldalam cikkeihez keresek megosztás gombot!
Kérlek benneteket, ha tudtok működőt, akkor ne tartsátok magatokban!

A gondom:
Nagyon sokat kipróbáltam az elmúlt években, de most arra lenne szükségem, hogy egy adott cikket osszon meg a látogató!
Ami a céljaimnak megfelelne az például a "Content - Fast Social Share" plugin. A gondom csak az, hogy nem az olvasott cikket osztja meg, hanem a weboldal főcímét és a leírását! Próbáltam üríteni a Facebook debug tárját, de nem változott semmi!
Találtam egy másik kiegészítőt itt a bővítmény ajánlóban (Link with Article Images on Facebook), de már csak a fizetős változat érhető el!
Lehet, hogy a weboldalam beállítása nem jó? Nem használok ogg protokolt! Az oldalam még karbantartás alatt van, ezért nem tudok linket adni!

Ha valakinek van tapasztalata a témában, akkor kérem segítsen!
Köszi!

"Ha magunkhoz veszünk egy éhező kutyát és enni adunk neki, akkor soha nem fog megharapni. Ez a különbség a kutya és az ember között." kutyanet.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja #13416 Írta: jemie
jemie válaszolt a következő témában: Cikkek megosztása a közösségi oldalakon

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.
A következő felhasználók mondtak köszönetet: Quwick

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja #13419 Írta: Quwick
Quwick válaszolt a következő témában: Cikkek megosztása a közösségi oldalakon
Köszönöm szépen!
Esetleg tesztelted is?
Letöltéshez regisztrálok, majd teszt, és mondom az eredményt!

"Ha magunkhoz veszünk egy éhező kutyát és enni adunk neki, akkor soha nem fog megharapni. Ez a különbség a kutya és az ember között." kutyanet.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja #13420 Írta: jemie
jemie válaszolt a következő témában: Cikkek megosztása a közösségi oldalakon
Az az igazság,hogy egyre jobban eltávolodnak az ügyfeleim a közösségi megosztásoktól mivel lassítja az oldalt. Szerintem ez a bővítmény nem egy "időzabáló" tehát érdemes megnézni.

Nem kell megköszönni a hozzászólásomat ha úgy gondolod,hogy másnak nem akarsz segíteni.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja #13422 Írta: Quwick
Quwick válaszolt a következő témában: Cikkek megosztása a közösségi oldalakon
Nna ez gyors teszt volt!

Az eredmény ugyan az!

A "Share" gombra katt, felugrik a Face új ablak amiben felül "Megosztás a Facebookon, alatta kiválaszthatod, hogy csak a saját idővonaladon osztod e meg, ez alatt "Mondj valamit erről", és alatta nem a cikk van egy keretben, hanem a Webhely neve nagy betűkkel, alatta a A webhely meta leírása!

Ez a gondom!
Próbaképpen a A webhely leállítását erre az időre kikapcsoltam, de nincs változás!

"Ha magunkhoz veszünk egy éhező kutyát és enni adunk neki, akkor soha nem fog megharapni. Ez a különbség a kutya és az ember között." kutyanet.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
5 éve 11 hónapja #13423 Írta: Quwick
Quwick válaszolt a következő témában: Cikkek megosztása a közösségi oldalakon
Én optimalizálással csökkentem annyira a betöltődési időt, hogy ezredmásodperceket lassítja csak az oldalamat a gomb! Természetesen a komment dobozt én sem javaslom senkinek, viszont a megosztás látogatót hoz!

"Ha magunkhoz veszünk egy éhező kutyát és enni adunk neki, akkor soha nem fog megharapni. Ez a különbség a kutya és az ember között." kutyanet.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!