Kereső komponensre belépve fehér lap fogad

Több
7 éve 5 hónapja #10552 Írta: bigzso
Kereső komponensre belépve fehér lap fogad téma létrehozva bigzso által
Hali!
Nem tudtam melyik kategóriába fér ez bele. Szóval az alap kereső komponensemre (Komponensek->Keresés) admin felületen rákattintva egy nagy fehér lap fogad. Akkor kezdtem gyanakodni amikor frontenden a Kereső mezőbe beírtam valamit, és ugyanúgy nagy fehér oldal fogadott.
Ötlet valakinek. Köszi.
Bigzso

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #10558 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Kereső komponensre belépve fehér lap fogad
Véletlenül nem volt mostanában valami vírusfertőzése az oldaladnak? Nem hekkelték meg?
Szerintem ellenőrizd a keresés komponens mappájában lévő fájlok méretét, és hasonlítsd össze a "szűz" Joomla telepítőben lévők méretével:
Code:
Directory: \com_search Length Name ------ ---- 2997 controller.php 2329 router.php 419 search.php Directory: \com_search\models Length Name ------ ---- 4913 search.php Directory: \com_search\views\search Length Name ------ ---- 141 metadata.xml 9840 view.html.php 1399 view.opensearch.php Directory: \com_search\views\search\tmpl Length Name ------ ---- 909 default.php 2584 default.xml 389 default_error.php 2874 default_form.php 1381 default_results.php

Találkoztam már olyan esettel, amikor egy meglévő fájlt felülírt vagy kiegészített a betolakodó a saját kódjával.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Zotius által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10566 Írta: bigzso
bigzso válaszolt a következő témában: Kereső komponensre belépve fehér lap fogad
Bitről bitre megegyeznek a fájlméretek.
Amikor a kereső mezőbe beírok valamit (pl. joomla), akkor a címsorban ez jelenik meg (persze a pontok helyén a domainem van):
..............hu/index.php/component/search/?searchword=joomla&searchphrase=all&Itemid=1987
Ez az itemid nem a search komponens id-je kellene hogy legyen? Mert nekem a Keresés komponens (
Keresés Adminisztráció Komponens 3.0.0 April 2006 Joomla! Project N.a. 19 ) 19-es id-jű. Igaz, ha átírom a 1987-et 19-re, úgy sem jó.
Köszi ha valaki tud megoldást.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja - 7 éve 5 hónapja #10567 Írta: Balázs
Balázs válaszolt a következő témában: Kereső komponensre belépve fehér lap fogad
Szerintem végig kellene játszani a "szokásos" hibaszint kiíratás növelést: joomlacms.hu/fórum/felhasználó-és-jogosu...b?limitstart=0#10167

Ha bizalmas információt szeretnél közölni az adminokkal, akkor tedd az üzeneted tartalmát a [ confidential ][ /confidential ] címkék közé (szóközök nélkül).

Joomla! tanácsadás, oktatás, fejlesztés - joomlabs.hu
Utolsó szerkesztés: 7 éve 5 hónapja Balázs által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10568 Írta: bigzso
bigzso válaszolt a következő témában: Kereső komponensre belépve fehér lap fogad
Kipróbáltam, ugyanúgy fehér lap. Tuti ezt is (mint a legutóbbi esetben) valamelyik 3rd party kiterjesztés nyírta ki. Úgyhogy elkezdek uninstallálgatni. :)

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 5 hónapja #10570 Írta: kovacshazi
kovacshazi válaszolt a következő témában: Kereső komponensre belépve fehér lap fogad
Nem kell feltétlen egyből uninstall,
Én első körben egy teljes Joomla csomagot feltolnék FTP-vel az oldalra, persze az oldal verziójának megfelelőt.
Ha ez meg van, nézd meg a Bővítmények-Kezelés-Adatbázis menüpontot, ha ott van hibaüzenet akkor katt a felső FIX gombra

Ha ez nem segít akkor kapcsold ki az összes olyan plugint, modult, komponenst amire gyanakszol. Ha így sem megy akkor csak el kellene érni valahogy valami hibaüzenetet. Nézd meg a szerver és Joomla beállításait a hibaüzenetre.
Néha a fehér oldalnak is ha megnézed a forráskódját értékes információkhoz juthatsz.

Még az is lehet, hogy a sablonban használtak a keresésre sablon felülírást ami a hibát okozz, bár ez az admin felületre valószínűleg nem lenne igaz.

Segítség Joomla és VirtueMart webáruház készítéséhez, problémák megoldásában
www.webprogramok.hu

Joomladay2013 - Budapest, Hungary
www.joomladay.hu

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!