Milyen bővítményt ajánlotok diavetítéshez/képváltóhoz?

Több
7 éve 7 hónapja #10312 Írta: KJoo
Sziasztok!

Kicsit elvesztem a kiegészítők tengerében ezért szeretnék segítséget kérni.
Sok oldal tetején a menü alatt (vagy fölött) egy banner látható, amelyben változnak a képek és kis körök jelzik, melyik az aktív kép, sőt esetenként még lapozni is lehet előre-hátra, ha valamelyiket meg akarod nézni.
Ezt nyilván flash-el meg lehet csinálni, de ha már van rá kész alkalmazás, az tuti jobb, mint amit én össze tudnék rakni.
Szóval van olyan free extension, ami ezt tudja, vagy esetleg valami más, de egyszerűbb megoldás?
Olyasmit szeretnék, mint például ami ezen van: www.opel.hu/

Köszi:

KJoo

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10313 Írta: kisgal
kisgal válaszolt a következő témában: Milyen bővítményt ajánlotok diavetítéshez/képváltóhoz?

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #10316 Írta: Zotius
Zotius válaszolt a következő témában: Milyen bővítményt ajánlotok diavetítéshez/képváltóhoz?
Ajánlom például a Unite Nivo Slidert. Működés közben például itt és itt megtekinthető.
Van belőle Lite és Pro verzió, utóbbiban nagyobb választékkal a "Prev" és "Next" gombokkal, képváltó effektusokkal és állapotjelzőkkel.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja Zotius által. Indoklás: kiegészítés
A következő felhasználók mondtak köszönetet: KJoo

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #10317 Írta: csezo
csezo válaszolt a következő témában: Milyen bővítményt ajánlotok diavetítéshez/képváltóhoz?
Ha szereted a kihívásokat, akkor a Slide Show F5 -t
Igen széles eszköztárral, nagyon jó képességekkel bír. Azt nem mondom, hogy a létező legjobb, de a FREE kategóriában igen-igen ott van a szeren

Mondjuk cserébe kell egy kicsit bújni a dokumentációt, mire mindenre rájössz :cheer:

Ha értékesnek találtad a hozzászólást, azt a "KÖSZÖNÖM" gombbal jelezheted.
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja csezo által. Indoklás: elgépelés
A következő felhasználók mondtak köszönetet: KJoo

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja - 7 éve 7 hónapja #10334 Írta: KJoo
KJoo válaszolt a következő témában: Milyen bővítményt ajánlotok diavetítéshez/képváltóhoz?
Köszi a tippeket!
Zotius jól néz ki a két minta oldal :), kipróbálnám én is, de nem tudom letölteni :(
Csezo sajnos ezt sem tudom letölteni :( nevet és e-mail címet kér, de nem küldi el a letöltéshez a linket. Segíts kérlek, mit tegyek?

Üdv:

KJoo
Utolsó szerkesztés: 7 éve 7 hónapja KJoo által.

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!

Több
7 éve 7 hónapja #10335 Írta: KJoo
KJoo válaszolt a következő témában: Milyen bővítményt ajánlotok diavetítéshez/képváltóhoz?
Üdv!
Sajnos 404-es hibát kapok a dowload-ra :(

Jelentkezz be, hogy te is részt vehess beszélgetésben!